Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kecskeméten volt valakinek...

Kecskeméten volt valakinek petevezeték átjárhatósági vizsgálata? Kontrasztanyaggal? Kiváncsi lennék a tapasztalatokra, mennyire kell tartani tőle?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 28. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem kecskeméten volt de szerintem az hogy milyen lesz az nem attól függ mindenhol ugyanúgy csinálják max annyi különbség hogy valahol már a gép alatt teszik fel a csövet valahol meg áttolnak a röntgenbe, utóbbi az rosszabb mert sokáig bent van az a fájdalmas cső az se kellemes mikor feltolják a méhbe, de kilehet bírni főleg a cél érdekében hamar túl lehet esni rajta, én átjárható voltam így a kontrasztanyag befecskendezésénél semmit nem éreztem, amikor el van zárodva azt nem tudom milyen de állítólag az fájhat
2017. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sya. Én voltam nekem dr. Temesváry Béla csinálta. Attól függ ha egy kicsit le vannak tapadva a akkor érezhetsz enyhe feszülést. Bár nekem mind2 átjárható. És nekem 3 évvel ezelőtt volt. Volt pár inszeminációm. Augusztusban lett volna a lombik de most spontán sikerült. Szóval nem szabad feladni a dolgokat. Sok sikert. És remélem h nem lesz kellemetlen a petevezeték átjárhatóságid.
2017. ápr. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!