Ezzel az eredménnyel neki lehet állni lombiknak?

Figyelt kérdés

Megjött 2 leletem kérlek segítsetek értékelni! Továbbá ha tudnátok jó immunológust ajánlani nagyon jó lenne, kovács mónikához csak január 12 van időpont de a lombikot meg január elején kezdenénk. Most szerintetek így elkezdjük a szurikat, stimulációt? Úgy elkeseredtem hogy megláttam milyen magasak az értékek. Továbbá mi a jelentése pontosan a plusszos értékeknek? Most mit csináljak?😭😭😭


[link]


[link]



#D vitamin szint #Celluláris immunstatus NK funkció méréssel
2022. dec. 21. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hát ezek nem a legjobb, de abszolút nem is tragikus értékek.


szerintem ne a gyakorisokat kérdezd meg erről, hanem a lombikos orvosotokat. szerintem ő azt fogja javasolni, hogy várd meg a 12.-i vizsgálatot.

2022. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha immunológus ad gyógyszert mennyi idő mire el lehet lombikkal indulni?
2022. dec. 22. 07:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Nk funkció magas,arra gyógyszer kell, mert idegennek érzi az immunrendszer a babàt és megtámadja... inkább várj egy két hónapot amíg hat a gyógyszer és minden flottul induljon, mint hogy oda legyen egy eselyetek. Tudom hogy nehéz akár csak 1 nappal többet is várni... De van úgy, hogy érdemes. Sok sikert kívánok, írd meg nekünk januárban, mik a fejlemények.
2022. dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Közbe felhívtam a dokit tudott adni 4.re. a lombikos orvos pedig szokás szerint azt mondaná hogy nem olyan lényeges vagy nem kell vele foglalkozni. De döntöttünk, váltunk intézményt is.


Igaz pár hónappal később lesz a lombik vagy így lehet nem is lesz rá szükség, de ha lesz baba megéri a várakozás.

Írni fogok mindenképp.

2022. dec. 23. 08:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Dr. Antritter Zsófiát keresd meg. Nekem magas NKra ő írt LDNt.

Lombikba meg ne menj anélkül, hogy ne lennél rendben!

2022. dec. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És sikerült a baba valahogy? Spontán vagy valamilyen eljárással?
2023. jan. 2. 08:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Első lombik sikeres volt.

Antritter Zsófia mellett dr Naszódy Péter endokrinológus segítségével.

2023. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szerdán megyek dr.kovács mónikához meglátjuk mit mond. Viszont ma megjött a th1-th2 citokin arány is szerintem az sem jó


[link]

2023. jan. 2. 18:04
 9/9 A kérdező kommentje:
Milyen probléma volt amiért kellett neked endokrinológushoz? Nekem enyhe IR van de tényleg nagyon enyhe
2023. jan. 2. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!