Ureoplasma kikezelése?

Figyelt kérdés
sziasztok! Több mint egy eve próbálkozunk a babával sikertelenül ezert elkezdtük a kivizsgalasokat. Kiderult hogy ureoplasmam van. Akiknek volt azok a kikezeles utan könnyen teherbe estek?
2022. dec. 28. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem volt korabban… makacs dolog. Nehez volt szabadulni tole. Ez meg azelott volt hogy probalkoztunk. Azota kivizsgaltattam es mar sikerult megszabadulni tole de 3 eve nincs baba…

Tudom nem ezt a valaszt varod. :(

2022. dec. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem évekkel ezelőtt volt ilyen betegségem, ki lett kezelve. Viszont sajnos ez okozhat petevezeték elzáródást is, ami nehezíti a teherbeesést. Hogy nálam ez okozta-e, azt nem tudom, de én is voltam meddőségi kivizsgáláson, amikor babát szerettünk volna, és nem jött össze. Többek között a petevezetékem sem volt átjárható.

Meg még egy csomó minden más is kiderült, úgyhogy nem biztos hogy ez a betegség okozott meddőséget, de lehetséges hogy köze volt hozzá.

Végül mégis spontán fogant a babánk, de 4 évet vártunk rá.

2023. jan. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!