Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan készüljek petesejt...

Hogyan készüljek petesejt leszívásra?

Figyelt kérdés
Hamarosan esedékes lesz (ha minden jól megy, jövőhét végén, vagy azutáni hét elején) és meglehetősen zavarban vagyok a szőrtelenítés kapcsán. Szeretem viszonylag röviden tartani, de a legutóbbi nőgyógyászati mütétre nem volt elég ez sem, teljesen lecsupaszítottak lent. Most hogy kellene készülnöm?

2023. jan. 6. 13:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Legyél csupasz, az a biztos
2023. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen műtéted volt hogy le kellett csupaszítani?Nekem missed ab műtétem volt és ott nem kellett.Egy nappal előtte leszedtem a szőrt nagyjából és ennyi.Punkció előtt is így szoktam tehát nem csupaszítom le magam totál hanem kicsit hagyok és sosem volt belőle gond.Borotváld le magad úgy ahogy szoktad mert ott nem foglalkoznak ezzel.
2023. jan. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkoznak vele, viszont ahol végzik ott ha felmész a honlapra, le szokták írni egyes beavatkozásokra hogy kell készülni. Addig lesz pár ultrahang, gondolom elmondják, ha kérdezed. Hol lesz? Remélem sikerül és a beültetéssel is minden rendben lesz.
2023. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Laparoszkópia ,átjarhatóság és méhtükrözés volt. Előtte éjszaka kapott el a nővér, mondta, hogy ez így nem lesz jó, mert az orvos dünnyög miatta. Végülis a tapaszok miatt tényleg jobb volt csupaszon, de eléggé meglepett :D

Köszönöm szépen a jókívanságokat! :) A BMC-be járok, eléggé izgulok, mert szerintem altatás nélkül lesz, úgyhogy nem tudom mire számítsak. Igazából nem viselem jól az altatást sosem, így jobb is, de a fájdalom az aggaszt egy kicsit.

2023. jan. 6. 14:25
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Mi is a BMC-be járunk, de még itt nem tartunk. Úgy tudom, hogy van altatás is, de nem tudom ez mikor választható és mikor nem választható opció. Amúgy ti hogy viselitek ezt az egész dolgot? Nálunk nagyon szegényes minden információ, nem igazán mondanak el lényeges dolgokat, mi annyira eddig nem vagyunk megelégedve.
2023. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Lesz altatás,ehhez azért szokták alkalmazni mivel egy hosszú punkciós tűvel szívják le a petesejteket ami rá van az ultrahang fejre csatlakoztatva és ha bemozdulsz közben az nem volna túl szerencsés,ezért is van az altatás ami 15 perc kb és semmi baj nem szokott történni ha betartod amit az orvos mond előtte tehát nem eszel,nem iszol előtte közvetlen hanem este 10-ig bezárólag.Nekem átjárhatósági volt egyszer és nem kellett csupaszon de akkor kórháza válogatja.Nyugi biztos hogy elfognak altatni a punkciónál!Külföldön hallottam ilyet hogy nem mindig de itt nem hiszem hogy megteszik hacsak az altatás nem lehetséges eü ok miatt dehát az nagyon ritka.Ne félj nem lesz semmi csak felébredsz utána és fekszel még 1 órát majd felkelsz és ehetsz,ihatsz.Lehet kicsit fájni fog a petefészkeid környéke de veszel be fájdalomcsillapítót és elmúlik.

#2

2023. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Szerintem attól is függ mennyi túsződ van. Ha sok, akkor gondolom nagyobb örömmel altatnak, de én is most jutok el elsőre idáig.

Amúgy az információ átadással én sem vagyok megelégedve. Ez a sokadik stimulációm, és mindig egy kicsivel többet tudok meg mint az előző alkalmakkor. Nyilván nem ideális, de próbálok nyugodtan hozzáállni, biztos ez is segít :)

Nektek pedig sok sikert, erőt és kitartást! :)

2023. jan. 6. 15:29
 8/21 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm a választ hatos! Kicsit megnyugodtam :) az altatással kapcsolatban pedig nem vagyok olyan biztos, sok helyen olvastam, hogy nem mindig altatnak a BMC-ben, de akárhogyis, valahogy megleszek :) köszönöm! :)
2023. jan. 6. 15:32
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudom, hogy a Covid alatt nem altattak ott, de most már úgy tudom van erre lehetőség. Viszont lehet a tüszők számától függ.

Kérdező, neked eddig nem sikerült tüszőket stimulálni vagy hogyhogy ez lesz az első leszívásod?

2023. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan én nem a BMC-n voltam, de nálunk csak altatásban csinálnak punkciót. (Covid alatt is!)

Egyébként teljesen csupaszon mentem, de sima nőgyógyászhoz is úgy szoktam.

2023. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!