Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Heti 2 együttlét kevés teherbe...

Heti 2 együttlét kevés teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy éve próbálkozunk, már használtam ovulációs tesztet, hőmérőztem és együtt voltunk peteéréskor, 2 naponta, úgy "ahogy a nagykönyvben meg van írva". Alap vizsgálatokon voltunk, de most úgy vagyunk vele, hogy most még nem akarjuk magunkat nagyon belevetni a vizsgálatok sűrűjébe, úgyhogy most "pihenünk" ilyen szempontból. Aztán hátha így összejön spontán, de ehhez szerintetek elég a heti 2 együttlét is? Jó, tudom, valaki egyszer szexel aztán terhes lesz, de úgy értem, hogy azzal, hogy nem heti 3-4x szexelünk, csak 2x azzal sokkal kevesebb az esély, vagy nem releváns?

2023. jan. 10. 12:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igazság szerint annyira nem csak alapvizsgálatokon voltunk, csak nem akartam nagyon belemenni, mert nem erre irányult a kérdés.

Volt is kisebb eltérés mindkettőnknél, amire szedünk vitaminokat, én meg magas prolaktinra gyógyszert is. De kellenének még további vizsgálatok, amit majd meg is ejtünk, csak nem most.

2023. jan. 10. 15:21
 12/14 anonim ***** válasza:

Oké, de akkor is az a lényeg, hogy ha együttlétek száma nem igazán befolyásol semmit. Nyilván, ha pont peteérés előtt 2-szer vagytok együtt, nem egyszer, az növeli az esélyeket, de az ezen kívüli időszakokban mindegy.


Mióta szedtek gyógyszert? Én max. fél év gyógyszerszedést várnék meg, ha azután sincs semmi, tényleg felesleges várni a csodát, menni kell meddőségi vizsgálatokra és kezelésre, esetleg beültetésre.

2023. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

És szerintetek van még értelme ebben az esetben ovulációs tesztet használni?

Igazából nagyjából már tudom mikor kell lennie peteérésemnek, plusz érzem is.


Ezt most csak azért kérdezem, mert még megmaradt egy csomó, de akkor odaadom sógornőmnek, ők is próbálkoznak csak ők a másodikkal.

2023. jan. 10. 16:23
 14/14 A kérdező kommentje:
Ja amúgy gyógyszert október óta szedek.
2023. jan. 10. 16:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!