Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt akik azért mentek szét...

Volt akik azért mentek szét mert nem jött a baba ?

Figyelt kérdés
Vagy akár mert lombikra került volna a sor és a férj elutasító volt ?
2023. febr. 2. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy ilyen párt, akik sokan küzdöttek, de nem jött a baba. Minkettőnek új párja van, gyerek nincs még.
2023. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen, az unokatestvérem és az első felesége emiatt váltak el. Voltak mindenféle kivizsgáláson, de egyiküknél sem találtak semmilyen orvosi problémát. Így nem is találták indokoltnak, hogy lombikozzanak, mikor papírjuk volt róla, hogy mindketten egészségesek és elvileg semmi akadálya annak, hogy jöjjön a baba. Viszont emiatt nagyon sok volt a feszültség közöttük, sokat is veszekedtek, ment az egymás hibáztatása, hogy biztos a másik fél nem is akarja igazából, stb. (Főleg miután az egyik doki bedobta nekik, hogy lelki okai is lehetnek annak, ha nem jön össze a baba.) Szóval végül úgy megromlott a kapcsolatuk, hogy inkább elváltak. Azóta mindkettő újraházasodott, és mindkettejüknek lett gyereke mástól. Slussz poén, hogy kb még egyszerre is, ugyanabban az évben született mindkét kislány.
2023. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Ismerek ilyet, többet is.

Mondjuk amit írsz, azt nevetséges érvnek tartom, lombiknál a nő kockáztat, nem a férfi.

2023. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Két ilyen párt ismerek.


Egyiknél a sokadik lombikos vetélés után a férjnél találtak valami problémát. Ő a fejébe vette, hogy a nejének kell vérszerinti gyerek, ezért elvált a nőtől, hogy szabadon engedje. A nő nem akart válni, de nem volt választása. Lett új házassága, és még a 30-as évei második felében született két gyermeke spontán. A volt férj tudatosan egyedülálló maradt.


A másik párnál a 3. sikertelen lombik után derült ki, hogy a feleségnek egy genetikai probléma miatt a petesejtjei rosszak, ha meg is foganna, nagy eséllyel korán elhal az embrió, vagy súlyosan sérült lenne. Egyébként is korai petefészek kimerülése volt, alig tudtak neki 1-2 petesejtet nyerni max dózissal.

Először úgy volt, hogy külföldön petesejtdonorral is megpróbálják (Szlovákiában vagy Csehországban), aztán a férj hirtelen elzárkózott ettől.

Ugyanígy az adoptációtól is, holott korábban még azt mondta, mindkettőre nyitott. A nő úgy döntött, ennek nincs értelme, beadta a válópert. A férjnek röviddel ezután egy friss kapcsolatból gyereke lett.

A nőnek azóta sincs gyereke, úgy tudom, volt egy donor petesejtes terhessége, ami korai vetéléssel ért véget.

2023. febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

A mi kapcsolatunk is megromlott emiatt az exemmel, végül meg is csalt, és össze is jöttek a lánnyal, aki amúgy szintén megcsalta a párját az exemmel.. :)


2 hónap után már terhes is lett tőle a nő, időközben én is férjhez mentem, és az első próbálkozós hónapban nekünk is összejött a fiunk, aki január végén meg is született.

2023. febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősnőmmel történt hasonló. 3 év sikertelen próbálkozás, több orvosi kivizsgálás után (ahol kiderült egyiküknél sincs semmi probléma) a napi szintű veszekedések miatt úgy döntöttek kicsit békén hagyják egymást és a gyerektémát. Nem váltak el, de a férj kiköltözött az albérletből, de ettől függetlenül néha összejártak és a kapcsolatot szinte napi szinten tartották. Kb 3-4 hónapra rá miután kiköltözött terhes lett. Azóta született még egy gyerekük ő fél éven belül összejött.
2023. febr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
A lombikra válaszolva,még én nem szántam rá magam addig párom nem "erőltette" úgy volt "Ha én mondom hogy menjünk akkor megyünk" (egyiküknél sem találtak semmit) Nyilván neki egyszerűbb volt mint nekem,de így van pocaklakó.
2023. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekünk ráment a házasságunk a két év sikertelen próbálkozásra.

Azóta mindketten újraházasodtunk és 2-2 gyerekünk született szinte egyszerre.

2023. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!