Q10, Normoxil + D vitamin befolyásolhatja a ciklust?

Figyelt kérdés
Ezeket a vitaminokat ajánlotta az endokrinológus, 1 hónapja szedem őket, lassan meg kellene jönnie, ilyenkor már barnázni szoktam, most semmi. Kitolhatják ezek a ciklust? Ez így elég para most, mert be vagyunk jelentkezve meddőségi centrumba és úgy lett kiszámolva, hogy a napokban fog megjönni.
2023. febr. 11. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Én csak Q10-et szedtem, Dvitamint, meg egy babatervezős vitamint. A Normoxil nem tudom micsoda. Most kettőt épp szüneteltetek, csak D vitamint szedek. Minimális eltérés volt csak a ciklusomban +/- 1 nap, de kétlem, hogy attól. Sokaknak elég a babatervezés a megzavarodáshoz, szerintem nálam is ennyi történt, direkt bosszantott😂 Egyébként is, ennél sokkal pontatlanabb is volt már mindezek nélkül is. Szerintem nálad is csak annyi van, hogy kicsit rásresszeltél és megtréfál.

Amúgy én is ebben a hónapban megyek meddőségibe, pont meglesz még, de nekem azt mondták, 1.konzultáción nem csinálnak semmi vizsgálatot, szóval nem parázom túl. Max.bukom egy hónapot, ha kérnek új hormonpanelt, mert ahhoz már túl késő lesz.

2023. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem befolyásolja. A D vitamin egy prohormon.
2023. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2! D vitamint 3 éve szedek nyár kivételével mindig, a menstruációm sose volt még pontosabb. Meg mondjuk az ilyen egy-egy napok szerintem nem is számítanak befolyásolásolásnak. Nagyon ritka az olyan nő, akinek mindig tűpontosan ugyanannyi napra jön meg, egy nappal se előbb, vagy később. Egyébként most, hogy így mondod, nekem is eddig kis vérezgetésszerűséggel kezdődött(nem barnázással). Mostanában meg nagyon határozottan rögtön rendes vérzés. Erre fel is figyeltem, de csak most jutott eszembe, amikor olvastalak. Szóval kérdező, még az is lehet, hogy nálad is csak ez változik, mert rendbetett valamit, a barnázás állítólag amúgy se jelent jót. Ha jól emlékszem, szerintem ez nálam a Q10 óta van így (azt kezdtem utoljára szedni.)

#1

2023. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák.
2023. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4! Tudom, persze, én csak a saját tapasztalatom írtam le. Meg felvetettem egy másik lehetőséget, hogy attól, hogy nincs megszokott előjele, az is lehet egy opció, hogy nem is fog késni, csak az előjel változott 🤷🏼‍♀️

#3

2023. febr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet, nem aggódom túl, max elmegyek újra ha kell valami, nekem azt mondták megcsinálják a vizsgálatokat is, de már ebben a ciklusban kértem volna időpontot, csak nem tudtak úgy adni
2023. febr. 12. 07:43
 7/10 A kérdező kommentje:
Viszont ez jó hír, hogy a Q10 segít a barnázáson, mert engem nagyon zavart. Múlt hónapban pl már szinte peteéréstől a menstruációig folyamatosan volt valami
2023. febr. 12. 09:33
 8/10 anonim ***** válasza:

#7! Azt nem tudom, hogy segít-e, mert nekem nem volt. De az biztos, hogy azóta olyan a bőröm, mint a babapopsi. Nem tudom, a petesejtjeim, mennyit fiatalodtak, de én tininek érzem magam!😂 Imádom!

#5

2023. febr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8as ezt nagyon jó hallani :) Mennyit szedtél belőle?
2023. febr. 12. 10:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem sokat, mert 100mg volt a legnagyobb kiszerelés, amit találtam. Eleinte csak napi egyet, aztán kettőt. Jobban nem mertem felvinni, mert van benne még valami, azt hiszem E vitamin. Most szüneteltetem egy hónapig (betegtájékoztató szerint ajánlott), mert most úgyis megyek meddőségibe, aztán remélem, ott kiokosítanak, hogy érdemes, meg hol tudok nagyobb dózisút szerezni. De ezt a "bőr puhaságot" már kb.2-3 hét után észrevettem.
2023. febr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!