Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mikor lehet a következő ovuláció?

Mikor lehet a következő ovuláció?

Figyelt kérdés
Februárban ki maradt a menzeszem. 8 napot késik. A teszt negatív. Hogy tudom ki számolni mikor lesz a következő ovuláció? Köszönöm
2023. febr. 24. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd ha meg jön, 8 napnem a világ, nekem volt hogy 2 hetet késett.
2023. febr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ameddig nem jön meg, addig sehogy sem, de tulajdonképpen ha meg is jön, akkor sem lehet megmondani mikor lesz a következő ovuláció, mert az sem biztos, hogy lesz ha ilyen össze-vissza menstruációd van.
2023. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most fordult meg először ennyi késés, mindig pontosan jött meg. Próbálkozunk a férjemmel családot alapítani.
2023. febr. 24. 23:36
 4/6 anonim válasza:
Én használok egy alkalmazást, ami menzesz naptár, hogyha mindig megjelölöd benne a napokat, hogy mikor jön meg és meddig tartott, akkor automatikusan kiszámolja és kitölti, hogy mikor lesz feltehetően ovuláció, illetve hogy mennyi a teherbeesés valószínűsége az adott napon. Az a neve hogy "Ciklusom". (ingyenes)
2023. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nekem is van aplikacio a telefonomon, de egyáltalán nem vált be. 10 nap utan jött meg a menzeszem, totál másképp mutatta az ovulációt az aplokació sajnos.
2023. márc. 19. 20:56
 6/6 anonim válasza:
Jó, hát nem lehet mindig pontos az app, ahogy te sem tudhatod mindig pontosan előre mikor jön meg. Gondolom felesleges magyarázni, hogy ez egy kiszámíthatatlan dolog, és mindenkinél más tud lenni
2023. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!