Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Túl vagyok az első lombikomon,...

Túl vagyok az első lombikomon,sajnos nem jött össze. Nektek hanyadjara sikerült?

Figyelt kérdés

2023. márc. 16. 11:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem a szüleit akartam minősíteni, de szimplán már unom ezeket az észlény embereket, akiknek mindenre az a magyarázata, hogy nem véletlenül meddő az ember, meg a természet tudja a dolgát... Igen, ha az a cél, hogy a normális emberek kihaljanak és degradáltak népesítsék el a földet, akkor valóban jó úton halad
2023. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudom hogy értetted, én is lombikos anyuka vagyok ✌️❤️🍀💙🙏 és ezt büszkén vállalom is ,ha van segítség akkor hát el kell fogadni, én is nagyon sok bántó mondatot kaptam főként számomra jelentéktelen emberektől....de nem vettem magamra és megszületett az iker csodapárosom akiket mindennél jobban szeretek 🙏💙❤️🍀
2023. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Sokan azt nem fogják fel, hogy akinek nem sikerül nem azért mert genetikailag korcs vagy mert nem lenne alkalmas szülőnek, ez kb olyan mintha azt mondanánk, hogy azért lesz rákos valaki, mert megérdemli. Ezek mind a modern kor betegségei, a természet se úgy működik már mint régen, akinek meg születik is gyereke 90%ának van valami baja, legalábbis én ezt látom a környezetemben
2023. márc. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
51%

"Természet se úgy működik már mint régen"


Na, ezért nem kellene szaporodni, apám! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2023. márc. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Remélem az ilyen genetikai selejtek mint te kedves utolsó soha nem szaporodik mert a korcs nemzetet ti neveltek🤣🤣🤣🤣🤣
2023. márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mondta a meddő. 🤣
2023. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha meddő lennék szívem nem lenne 2 gyermekem , inkább szerintem te vagy egy impotems férfi akinek nem hogy nem lehet de fel sem áll,ha állna is nincs kire 🤣🤣🤣🤣mert hát lankadt fszu férfi senkinek nem kell🤣🤣🤣🤷csók puszi🐒🍀🥰
2023. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Milyen megalapozott érvelés. Szerintem mosogass el inkább, azzal is előrébb leszel. 😄
2023. márc. 23. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom miért folyamodtál a lombikhoz, de volt olyan ismerősöm aki 4 sikertelen lombik után természetes úton esett teherbe, miután konzultált egy dietetikussal. Sok nőgyógyász az orráig se lát, nemhogy a teljes test működésével foglalkozna. Csak egy tipp, ha már mindent próbáltál és semmi sem segített...
2023. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Gyere 18as igyunk meg egy kávét ✌️ki tudod beszélni magadból mi bánt és utána haza mehetsz a putriba takarítani 🤣🤣🤣🤣❤️
2023. márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!