Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Másfél éve várunk a kistesora....

K.B Adry kérdése:

Másfél éve várunk a kistesora.Egyre nehezebben viseljük a csalódást.Mult hónapban volt az első inszeminacionk,ami nem sikerült.Penteken megyünk a második inszemre.Probalok hinni benne,de vhogy nem megy.Volt olyan akinek a második sikerrel végződött?

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Három ismerősömnek is a második sikerült, és több inszemes ismerősöm nincs is. :) Nyilván ez nem biztosíték, de ha minden tökéletes, akkor is csak 20-30% esélye van a fogantatásnak, úgyhogy nem jelent semmit, ha elsőre nem sikerült. Szurkolok nagyon!
2023. jan. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Bízzál benne hogy sikerülni fog, ne keseredj el, tudom nem könnyű.... Èn 7 ève szerettem volna babát, a fèrjem viszont 4 èvvel ezelőtt èrezte azt hogy igen, most már jöhetne...

Rá fèl èv után spontán majdnem sikerült de sajnos korai vetèlès lett a vège.... Nem gondoltunk meddőssègi problèmára próbálkoztunk tovább.... Sajnos 2 èvre rá se sikerült teherbe esnek, ekkor mentünk el meddőssègi központba, kiderült nálam van egy kis gond, a vizsgálatok sajnos több mint egy èvig elhúzódtak , itt már elèggè feszült voltam mert mindig volt valami ami miatt csúsztunk...

Aztán a 2.inszemináció után pozizívat teszteltem de kèmiai terhessèg volt, kihagytunk egy hónapot , ès a következő hónapban a 3.inszeminációnk sikerült, 12 hetes terhes vagyok. Előbb utóbb sikerülnie kell, hidd el!

2023. jan. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Statisztikailag épp annyi esély van a sikerre, mint akárhányadiknál. Sajnos az inszeminációnak nem túl magas a sikerrátája.

De kinél kisebb gond van, ott segíthet akár, de alapvetően épp csak kicsit vagy előrébb, mint spontán próbálkozással. Akinek épp csak ennyi hiányzik, annak jó.

Nekem 5 volt, nem sikerült 1 sem. De nem is vártam sokat ettől a beavatkozástól.

2023. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat és,hogy elmondtatok a tapasztalataitokat.


Első: Igen tudom,hogy csak 20-30 százalék az esélye 1-1 inszeminacionak.😕 Remélem nekem is olyan szerencsém lesz mint az ismerőseidnek.🙂


Második:Jó hosszú utat jartatok be.Szivbol gratulalok a babahoz.Nekem egyszer már (a kisfiammal) sikerült elsőre spontán teherbeesnem, pár évre rá pedig most így állunk.Paromnal derültek ki apróbb problémák, elvileg velem nincs gond.Elvileg az inszeminacio pont tökéletes az ilyen apróbb férfi problémák esetében.Remelem előbb utóbb nekünk is segít az inszem.


Harmadik: Nálatok akkor végülis lombik hozta meg a sikert?Vagy legalábbis gondolom tovább mentetek az 5sikertelen inszeminacio után

😕

2023. jan. 9. 15:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Igen, a második lombik, tavaly. 🙂 Az inszemek régebben voltak, 2016-2017-ben.
2023. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogadjatok örökbe.
2023. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk 4 sikertelen inszem volt,de én is úgy tudom hogy nem sok esélye %-ban illetve én sem tudtam hozzá pozitívan állni mert az orvosnak se volt megfelelő hozzá állása hiába voltunk fizetős helyen.

Utána meddőségi központba is volt inszem mert nálunk se találtak semmit így ott azzal kezdtük.

De természetesen van akinek így sikerül,sok sikert!

2023. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!