Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha menzesz lenne már erősödött...

Ha menzesz lenne már erősödött volna a vérzés?

Figyelt kérdés

Ma vagyok ovu+13.nap,elkezdtem pecsételően,halványan vérezni,csak törlésnél látszik a papíron.

Használok progeszteron kúpot 2/nap,és progeszteron injekciót(ovu+10naptól)

Erre korábbi több vetélés miatt van szükség.

Ha ez menzesz lenne akkor reggel óta már erősödött volna a vérzés?

A tesztjeim erős pozitívak,a ma reggeli is.

Ennek ellenére még lehet pozitív kimenetele a dolognak?



2023. márc. 19. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Van, aki tünet nélkül tudja meg, hogy már 2 hete nem él a baba. Ez alapján bármi lehet. De én is véreztem, gyengén, de vér volt, hetekig tartott progi mellett, de jól van a baba. :) Én tesztelnék tovább, hogy nem halványodik - e, amíg látnak valamit uh-on. Vagy vérvétel 2 nap különbséggel. Lombikoztok?
2023. márc. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem lombik,spontán terhesség.

A többi vetélésemnél csak akkor jött meg ha a teszt negatív lett,abban reménykedem,hogy ez nem menzesz hisz a teszt erősödött 2 nappal ezelőtt óta.

2023. márc. 19. 16:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vérzés kezdete óta erősödött, az jó jel. Nagyon szurkolok!
2023. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bogica0616 ***** válasza:
79%
Kedves kérdező! A pecsetelés kezdete óta voltál orvosnál? Holnap szerintem feltétlen menny el. Ott meg tudják nézni, hogy minden rendben van
2023. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ma reggel indult a pecsètelés.

Holnap megyek hcg.t nézetni.

Orvos semmit nem látna ilyenkor még szerintem...csütörtökön megyek hozzá.

2023. márc. 19. 16:36
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, én 6+0 mentem, de akkor sem tudott semmit mondani. Adott progit, de azt te már szedsz ugye.
2023. márc. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, ez még nagyon kétesélyes. Szerintem ennyi progi mellett amúgy se számíthatnál rendes menstruációra, függetlenül attól, hogy fejlődik-e a terhesség. Hasonlóan voltam, de nem részleteztem, mert nekem rossz vége lett, tegnap elvetéltem.😥 Neked ettől még lehet tök más végkimenetele. Szurkolok🤞
2023. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!