Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Aki ovaleap szurival nem járt...

Aki ovaleap szurival nem járt sikerrel, annak egy következő alkalommal milyen más gyógyszert írtak fel? Vagy ugyanazt, csak más dózisban?

Figyelt kérdés

2023. márc. 28. 21:56
 1/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Más mindenkinél, van ahol dózist emelnek, jelenleg barátnőmnek is azt szúrom, 150 egységet, de a kontrollon úgyis kiderül, viszont mi mellé Meriofert-et is kell adjunk,de nálunk ez lombik stimu, nem tudom nálad ezt ki javasolta.
2023. márc. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, lombik stimu miatt kérdeztem. Nektek ez az első?
2023. márc. 30. 19:22
 3/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Első, igen. Mi most kicsit bajban vagyunk, mert nem értjük azt, hogy 1 hónapja a barátnőmnek a TSH 1,7 volt, most stimu előtt hirtelen nem tudom hogy lett 7, nem szed semmit, csak Leroxot, közben meg el lett indítva a hormon stimu. Holnap lesz az első kontroll, majd kiderül mi legyen. Hashimoto-ja van, de kezelve 2 éve már, rendszeresen szedi a hormont, rendszeres a kontroll, mi inkább emiatt vagyunk tanácstalanok. Amúgy nyilván nem tudjuk az ovaleap elsőre sikeres lesz-e, de majd holnap ha kiderül mi legyen, akkor megírom.
2023. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Érdemes lenne újra megnézetni a TSH-t, hozzá egy anti TPO-t. Főleg ha nincsen tünete, mert előfordulhat az is, hogy rosszul mérték. Én is jártam így, csak stimuláció nélkül, nekem is akkor 7 lett, par nap múlva újranézettem majd 1 körüli volt az érték.
2023. márc. 30. 20:04
 5/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Anti TPO-t nem kell nézni, mert már igazolta az autoimmun betegséget, szóval az mindegy már, Hashimoto-ja van 2 éve. De eddig minden oké volt, 2 napja lett 7 és ma 2 nap múlva 9 a TSH két különböző laborban. Az első, amikor 7 lett, az stimu előtt volt, a 9 meg 2 nap stimu után.
2023. márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem. Ha van kedved, megoszthatod, hogy mit mondtak ma.
2023. márc. 31. 07:45
 7/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Végül leállították, mert így semmi értelme, le kell vinni a TSH-t 2 alá. Csalódottak vagyunk, mert nem értjük mi a franc történt 1 hónap alatt.
2023. márc. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom, megértem, hogy csalódottak vagytok, és tényleg érdekes, hogy ez meg mi, de jó hogy időközben kiderült. Állítólag a legjobb lenne, ha 1 körüli lenne az érték, ha hashimotója van. Gondolom ismertek jó emdokrinológust! Amúgy csak kíváncsisagból nézettétek meg, esetleg protokoll írja elő, vagy volt valamilyen tünet?
2023. márc. 31. 13:42
 9/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nőknél alapból is megnézik, protokoll része, de ő mivel kezelve volt és rendszeresen járt kontrollra, vitte az eredményt mindig. Igen, 1 a legjobb, de 2 alatt már jó lenne, ha stabilan annyi. Jó endokrinológusnak eddig azt hittük az övé is az, ráadásul magán, most mégsem stimmel valami. Sajnos az előző elment onnan és most más van, nem ismerjük még annyira milyen. Lehet máshova fog járni ezek után.
2023. márc. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mikor próbálhatjátok újra?
2023. máj. 24. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!