Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek segített a duphaston...

Kinek segített a duphaston nevű gyógyszer a teherbeesésben? Próbálkozunk a 2. babával de nem akar összejönni. Az utóbbi két alkalommal úgy jött meg, hogy pár napig alig volt valami, aztán alvadt vér jött.6 nap helyett 10 napig tartott.

Figyelt kérdés
Lehet hogy sikerül teherbeesnem csak nem marad meg?A kisfiamnál is ezt a gyógyszert kellett szedtem mert a 6.héten elkezdtem vérezni.
2012. márc. 1. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért kaptad a duphastont? Mert pl. lombik után adják progi pótlásnak. Tehát, ha a progeszteronoddal van probléma, akkor kell szedni, a kisfiaddal gondolom a 12. hétig szedted is.
2012. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 6. héttől a 16. hétig kellett szednem progeszteron pótlásnak, mert korábban volt egy vetélésem. Tehát én a már meglévő terhesség megtartásának elősegítésére kaptam. A teherbeesést szerintem nem kimondottan segíti.

Próbáld meg a Forever-es aloe gélt, engem teljesen rendbe tett és a második hónapban sikerült a baba.

Amit írtál az lehetett egy sima tisztulás is. Az aloe mellett az első mensim nekem is nagyon erős volt, de utána órához lehetett igazítani a pontosságát.

2012. márc. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.énis kaptam még tavaj juniusban fogamzásgátlo abbahagyása után 3honnappal Duphastont, 3honapig szedtem, de azon kivul h volt mensim,semmit nem segített csak kárt tett...soha nemvolt pattanás az arcomon, olyan allergiát kaptam a duphastontol h 6 honapig kezelték az arcomon lévo pattanásokat vagy mik voltak azok...az utolso honapban még be is dagadt az arcom tole, ugyh ha engem kérdezel, az utolso gyogyszer lenne amit bevennék...Aztan gynekologust cseréltem, kaptak clostyt és tuszorepeszto szurit és az elso honapban babás lettem:-)...sok szerencsét...szurkolok
2012. márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!