Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Találkoztatok már olyannal...

Találkoztatok már olyannal hogy a orvos azt mondta a férfinel 0% a esely a babára, és mégis sikerült egy idő után?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 12:10
1 2
 1/14 anonim válasza:
19%
A nők megoldják ha kell.
2023. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha 0% az azt jelenti, hogy herebiopsziával sem lehet spermiumot nyerni.

Ennél az esetnél nincs olyan, hogy egy idő után mégis sikerül...


Más esetben nem 0% az esély.

2023. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Igen, csak DNS teszt ne legyen.
2023. ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Előfordulhat ilyen. Nem mindegy hogy miért mondta ezt az orvos - konkrétan milyen vizsgálatra alapozza - mikor készült az a vizsgálat, megismételték-e.

Ha a feltételezett vizsgálat indokolta is ezt a kijelentést, ha idő közben valamilyen pozitív egészségügyi változás állt be a férfi életében akkor javulhat a termékenysége.


Elvben lehetséges, de konkrét információ nélkül nesze semmi fog meg jól a válaszunk.

2023. ápr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Orvos ilyet nem mond. Nőknél is csak akkor mondanak 0%-öt, ha az adott nőnek nincs méhe. Férfinál meg gondolom golyója.
2023. ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy barátom azt mesélte, hogy neki még egyetemistaként azt mondták, hogy nem lehet gyereke, amikor spermát akart leadni pénzért. Azóta meg van három. De tény, hogy előtte csinált végig nyáron egy biciklitúrát, amiről nem szóltak, hogy nem ajánlott, és lehet, csak ideiglenesen voltak akkor rosszak az eredményei. Ja és a gyerekek mind nagyon hasonlítanak rá :D
2023. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
3%
Utolsó akkor a báttya, öccse segített be neki.
2023. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Férjemnek a gyerekkorában az egyik heréjét ki kellett venni, a másikkal is van valami baja. Akkor azt mondtak a dokik neki, hogy lehetetlen, hogy természetes úton gyereke legyen.


Emiatt kapcsolata nem is volt elöttem, mert akikkel összehozta a sors gyereket akartak, így nem lett belőle semmi.


8 éve vagyunk együtt. Én sem terveztem gyereket.

Ennek ellenére holnap lesz 4 éves a fiunk, és mar 1.5 éves a lányunk.


Konkrétan sokkot kaptunk, amikor a fiammal terhes lettem. Hogy ezt hogyan?! (A köz megnyugtatasa érdekében, nem csaltam meg a férjem....)


Szoval vannak csodák. Azóta meg inkább védekezünk 😅

2023. ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Felelősség teljes orvos ritkán mond 0%-ot. Természetesen én is hallottam már ilyet hogy egy súlyos pcos vagy oligospermias személynek ezt mondják, de valójában 0% esély tényleg akkor van, amikor hiányzik az ehhez szükséges szerv...
2023. ápr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan orvosok, akik lazán dobálóznak olyan kijelentésekkel, hogy a férfinak 0% esélye van gyerekre.

Mert a spermaszámuk töredéke a normálisnak, abban is alig van élénken mozgó stb.

Csak arról feledkeznek el, hogy a megtermékenyüléshez nem egymillió, még csak nem is ezer, hanem pontosan EGY DARAB élénken mozgó spermium elég. Annyi meg van a fickónak.

2023. ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!