Lombik stimuláció alatti haspuffadás, normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Még csak a stimuláció alatt vagyunk, hamarosan leszívás, viszont még van vissza egy uh, mert lassan nőttek a tüszők. 13 db van kb.

Irtora félek hogy tulstimulálnak.

Már most puffadt a hasam, állandóan pisilni kell,nyomódik lent minden is. Reggel jó, délután kezdődik..

Sok fehérjét iszok/eszek, rengetek c

Viz, izotonias ital.


Ez màr előre azt jelzi hogy baj lesz? Vagy nem feltétlenül? Még leszívás sem volt…


Korábban is sokszor puffadtam inszemek alatt, vagy csak szimplán.



2023. ápr. 18. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem most lesz leszívás, 17 van, én is puffadtam tőle nagyon, teljes hasi diszkomfort. Ma adom be a repesutőt, így ma mást nem kellett már, és nem is vahyok ma rosszul, ugyhogy biztos attól volt.
2023. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma adtam a repesztőt énis😀 20 tüsző lett..
2023. ápr. 22. 23:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben q cipőben járok. Holnap derül ki melyik nap lesz a leszívás. A jobb oldali már nagyon feszül, fáj. Rettegek a hiperstimútól.
2023. ápr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is rettegtem. Most màr elengedem. Amit tudom megteszek. Sok viz, fehérje, mozgás, izotoniás ital.

Engem mindenki nyugtatott, hogy nem lesz semmi baj.

2023. ápr. 23. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen fehérjét iszol?
2023. ápr. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En scitec. :)
2023. ápr. 24. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!