Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Beültetés után milyen "életmód...

Beültetés után milyen "életmódot" éltetek?

Figyelt kérdés
Persze kímélőt. De ez mit jelent? Attól a háztatást, a kislányomat el kell látni, vinni hozni oviba főzni takarítani stb. Ha nem emelek, nem végzek kerti munkát többször lepihenek napközben az már jó? A munkával sem tudom mi legyen. Tp vagy menjek inkább? Nem dolgozom 8 órát kb csak 6ot, irodai munka.Mondták hogy nem kell szigorúan feküdni de most nem tudom mivel teszek jobbat. Ti hogy csináltátok? (Első lombik, 5naposan kaptam, hosszú protokoll volt.)

2023. ápr. 29. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A kímélő annyit jelent, hogy ne most fusd le a maratont vagy ne most akard átúszni a Balatont, és ha lehet ne most rendezd át a lakást és emelgesd a bútorokat.


Amit a hétköznapokban eddig is csináltál azt ezután is lehet, a táppénzt pedig lelkileg kell eldöntened szükséged van-e rá, vagy olyan típus vagy, aki szereti a munkáját, lefoglalja és segít abban hogy kevésbé stresszelj a sikeren.


(Én a beültetés utáni 2 hétben felváltva feküdtem a Balaton parton és a Netlfix előtt, nem sikerült.

Fél évvel később spontán terhes lettem úgy, hogy 10.dpo-n élményfürdőben óriás csúzdáztam, olyan medencében fürödtem amiben terhesen nem lehet és jó erős kézműves sört ittam, és akkor sikerült...

Nem fizikai dolgokon múlik, az a lényeg boldognak, kiegyensúlyozottnak érezd magad)

2023. ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!