Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Babát szeretnénk! Szelént...

Babát szeretnénk! Szelént írt fel nőgyógyászom.Jól értettem,hogy nekem illetve páromnak is lehet szednie? Gyógyszertárba azt mondták szelént csak a férfi szedheti..

Figyelt kérdés
2023. máj. 4. 16:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy nyomelem, mindenki számára hasznos. Vagy félreértetted a gyógyszerészt, vagy valami orbitális ökörséget mondott.
2023. máj. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Vagy te, vagy a gyógyszerèsz nem túl okos.
2023. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én a nőgyógyászomtól úgy tudtam ,hogy mind a kettőnknek kell,a gyógyszerésznek mikor mondtam furán nézett rám mondta ,h.csak férfiaknak kell a sperma minőségét, gyorsaságát segítheti..Hát mondom okés ...azért itt is megkérdezem.

Köszönöm!

2023. máj. 4. 17:06
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi 2es az a lényeg te az vagy mással felesleges is foglalkoznod!
2023. máj. 4. 17:07
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

3. Akkor mégsem egészen azt mondta, hogy "csak a férfi szedheti".

De nem, nem csak férfi szedheti.

2023. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk a "csak a férfi szedheti" az azt jelentené, hogy a nőnek tilos, vagy baja lesz tőle, vagy ellene hat a kívánt célnak. Mást jelent az, hogy csak a férfinak kell/érdemes/célszerű szednie.
2023. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem a csok miatt.Neked azért van?Szomorú..
2023. máj. 4. 17:45
 8/15 A kérdező kommentje:
Azt hittem ez egy segítő oldal..
2023. máj. 4. 17:46
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az E-Vitamin is ilyen, férfiaknak is ajánlják gyerekvállalás előtt, meg a nőknek is. Az ivarsejtek minőségét javítja.
2023. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
2-es vagyok. Nem szoktam bunkó lenni másokkal, de aki ennyinek nem tud utána járni, hogy mire jó a szélén, arra nem lehet mit mondani. (Még ha a jódot kérdezted volna...azt mondjuk van olyan pajzsmirigyes aki nem szedheti..). Vagy nagyon hülye a patikus. Vagy te nem tudsz mondatot értelmezni.
2023. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!