Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sikertelen első lombik után...

Sikertelen első lombik után fagyasztott embriót már a következő ciklusban lehet beültetni?

Figyelt kérdés

Azért fizetni kell?

Intézetfüggő? Tapolcán hogy van?

Köszönöm



2023. máj. 4. 20:44
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után már minden számít. Mégsem 90!
2023. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Egy ciklus is valami. Bár most elgondolkodtam hogy elég nagy gáz lehet velem/ velünk ha a lombik sem sikerül. Pedig így egy csomó akadály ki van kerülve és mégsem sikerül.
2023. máj. 19. 20:28
 13/39 anonim ***** válasza:
Egy sikertelen lombik az semmi. A tapolcai dokim is mondta. Ilyenkor még vaktában tapogatóznak. Neked legalább maradt FET-re, nekem a másodikra megint stimu volt. A második sikerült.
2023. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
De ha eleve nem voltak jó minőségűek a petesejtek aztán az emriók, akkor hiába a fet meg bármi. És ez sose derül ki. És nekem sem mondtak semmi hogy még milyen kivizsgálásra menjek,hogy esetleg kiderüljön.én kértem magamnak egy nagylabort és egy terheléses vércukrot a háziorvostól, hátha ebből látszik valami.
2023. máj. 19. 21:52
 15/39 anonim ***** válasza:

Ha nem jó minőségűek, nem jutottak volna el 5 naposig. Ezek már válogatott csapat.

Hidd el, tudom, mi megy ilyenkor az ember fejében. Nekem az első lombikom rossz volt, 5 petesejtet nyertek, csak 2(!) termékenyült meg. Nem is mertem 5 naposig vinni őket, 3 naposan kértem vissza, örültem, hogy addig eljutottak. Nem sikerült.

Én is kitaláltam utána mindent, hogy talán nekem ez a max petesejt, amit nyerni tudnak, biztos megállnak a fejlődésben, stb. Taccsra vágott az első lombik, aztán a 2. előtt mindenfélét vizsgáltatni akartam.

Ott Tapolcán az orvos nem látta tragikusnak a helyzetet. Igaza lett, a 2. stimuláció már jobban sikerült. Es hát a 2 beültetett blasztóból lett egy gyönyörű kisfiam. 8 évet vártunk rá, ha valaki, hát én annyira nem hittem benne, hogy sikerülhet nekünk.

2023. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi lett Veletek azóta? Mennyit kellett várni? Ha fizetős volt, megkérdezhetem, hogy mennyibe került?

Köszönöm, ha írtok!

2023. júl. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Én vártam, ma telt le a 90 nap. Holnap jön meg a mensi és telefonálok is. Amúgy 250 ezer Ft most a fizetős Fet.
2023. aug. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Drukkolok 🤞🤞🤞
2023. aug. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Veled miujs? Köszönöm.
2023. aug. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

Mi most augusztusban kezdjük az első lombikot.

Te hogy kezelted ezt lelkileg?

2023. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!