Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sikertelen első lombik után...

Sikertelen első lombik után fagyasztott embriót már a következő ciklusban lehet beültetni?

Figyelt kérdés

Azért fizetni kell?

Intézetfüggő? Tapolcán hogy van?

Köszönöm



2023. máj. 4. 20:44
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul éltem meg. Lehet, hogy a hormon szurik miatt. Azt hittem könnyebb lesz. Már értem miért mondták,hogy nagyon sok erőt és kitartást. Sokáig azt mondtam ez ennyi volt, nem megyek többet. Kellett ez a 3 hónap, hogy újra folytatni szeretném.
2023. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Úgy érzem mindent is megtettem és nem értettem miért nem sikerült. El sem indult. Most nem szedek mindenféle vitamint, én nem szeretnék annyit feküdni. Mást nem tehetünk csak reménykedhwtünk. Remélem nálatok az első már sikeres lesz.
2023. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Én tisztelem a kitartásod és az erőd :)

Megkérdezhetem mennyi ideig maradtál otthon?

2023. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
A negatív teszt utan már dolgoztam. 14.nap hívtak vissza.
2023. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Mi újság? Hogy érzed magad?

2023. aug. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Szia. 22.én lesz Fet-em spontán ciklusban. Most olyan félelmem van, hogy előbb lesz ovum,mint doki számolta. Nem lesz több UH addig. És te?
2023. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Most a 11. napon vagy? Milyen hosszúak amúgy a ciklusaid? Nem stimulált hónapban kb. mikor volt ovud, vagy miért félsz, hogy 22 késő?


Tervezetten 17-én találkoztunk volna a dokival, mert azt számoltuk ciklus első napjának, de legutóbb 3 napot késett (sosem szokott amúgy). Hívtam Őket, hogy 20 az vasárnap és hogy mi legyen, majd kiderült, hogy 18 után szabin van a doki, így 18-ra van most egy időpontom, hogy átbeszéljük a "tervet" mert azt csak saját kezelőorvossal lehet mint utólag megtudtam...

Rövid protokollom lesz. Neked milyen volt? Én azt hittem, hogy FET-nél is van valami pici stimu.

2023. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Úgy éreztem hétfőn nagyon ovu fájdalmam volt, teszt pozi. Ma elmúlt, teszt gyengébb. Hívtam őket, behívtak holnapra,nézni egy UH-t. Ma kellett a tüszőrepesztőt beadni. Ha megtörtént előbb az ovu akkor előbbre hozzák a beültetést. Nekem hosszú protokollal volt a lombik. Csütörtöktől napi 2 progi kúp. Létezik épített FET is amúgy. Tapolcán csak a saját dokiddal? Igazából ott ahhoz mész aki épp van, nem igazán van olyan hogy saját doki. Nekem pl holnap nem is lesz a dokim.
2023. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Bocs ha félreértetted, én nem Tapolcára járok.

Örülök, hogy sikerült Őket elérned és ha kell előrébb hozzák. Gondolok Rátok, hogy minden rendben legyen! :)

Megkérdezhetem, hogy stimulált hónapban Neked hanyadik napon volt a leszívásés és mikor kaptad visssza?

2023. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Voltál ultrahangon? Mikor lesz a beültetés?

2023. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!