Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek kémiai terhessége volt...

Akinek kémiai terhessége volt inszeminációval, annak utána mikor jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Változtatott valamit a doki a kémiai terhességes hónaphoz képest? (Pl.:Injekció adag, progeszteron)

2023. jún. 1. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 3 inszeminációm volt. Az első nem sikerült, a 2. Kèmiai terhessèg volt, pozitívat teszteltem , de aztán 1 hèt kèsèssel megjött. Az utána lèvő hónapot kihagytuk.Ès azutáni hónapban folytattuk , ès ekkor sikerült :) :) . Most 32 hetes vagyok. Nekem annyit változtattak hogy nekem az első kettőnèl az 5. Ciklusnaptól kellett szednem a clostibegyt 5 napon át + utána fostimon inekció is kellett, ès a harmadiknál szinte ugyanígy volt annyi különbsèggel hogy ha jól emlèkszem a 2. ciklusnaptól kellett szednem a clostit 5 napon át + utána fostimon inekció.
2023. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jah ès nekem progeszteront fel sem írt, mert azt mondta ezek az inekciók, gyógyszerek rendezik... Viszont mikor pozitívat teszteltem onnantól nyomon követtem a progeszteron szintemet, ès láttam hogy elèggè csökken, egy ideig valóban jó szintem volt, mikor csökkent, akkor kèrtem hogy írjon fel progeszteront, amit aztán èn a 14. Hètig használtam, plusz nekem a prolaktinszintemmel is gond volt szóval arra folyamatosan szedtem bromocriptint, ès azt is a 14. Hèt körül mertem elhagyni. Nagyon izgultam hogy megmaradjon, remèljük minden vègig rendben lesz.
2023. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!