Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovitrelle injekciónál normális?

Ovitrelle injekciónál normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok ebben a pillanatban adtam be 250 ovitrellet első alkalom volt. Feltekertem 250re be tettem a tűt be nyomtam lassan nyomtam a gombot hallottam a kattogast , miután nem kattogott tartottam bent kb 5 másodpercig és mikor ki vettem nullan volt az adagalo. Nyomtam egyet rá és ki spriccent egy kevés . Ez baj lehet ? Miért lehet ez ha nullan volt az adagalo és kattogott is . Vagy ez normális?

2023. jún. 7. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Picit mindig túltöltik.
2023. jún. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a normális működés, evidens, ha feltekered x értékre, és beadja, akkor visszamegy 0-ra. Kicsi utána kijöhet, mert a tűben lehet még kb. fél egységnyi adag, de az marhára nem számít.
2023. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!