Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért ilyen igazság az élet,...

Miért ilyen igazság az élet, jogosan húztam fel magam?

Figyelt kérdés

Férjemről 2 éve kiderült, hogy meddő, donor mellett döntöttünk. Már túl vagyok a 4. beültetésen és ez sem maradt meg, pedig engem teljesen egészségesnek tituláltak az orvosok és termékenynek.

Előző héten találkoztunk a barátainkkal, ahol bejelentették, hogy abszolút nem tervezetten összejött nekik a babájuk egy nyaralás során és az volt a téma, hogy azon felül, hogy örülnek neki mennyire bestresszeltek, mert nem gondolták, hogy egybol elsőre össze fog nekik jönni. Nem tudják, hogy mi van velünk, de én annyira felidegesítettem magamat ezen, hogy rosszullétre hivatkozva hazakértem magam. Egyszerűen marha szarul esik, hogy mi már évek óta próbálkozunk és ennyire szerencsétlenek vagyunk, másnak meg összejött egyből és azon pánikol, hogy úristen miért ilyen hamar.


Én reagálom ezt túl?



2023. jún. 8. 18:05
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%

Igen te.


Nekünk se jött össze 6 évig, mégse idegesítettem magam azon, ha másnak meg sikerül. Attól nem lesz jobb neked, csak mérgezed magad, és ez is gátolja a sikert. Én szívből örültem bárkinek akinek sikerült.


Gondolj arra, lehet van az ismerősi körötökben aki régebb óta próbálkozik. Neked hogy esne, ha összejönne a baba és ő otthagyna a bejelentéskor mert rosszul esne neki, hogy nektek csak 4 év kellett a sikerhez?


Menj el pszichológushoz, dolgozz magadon, mert simán lehet, valami lelki probléma gátolja a teherbeesést.

2023. jún. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%

Igen, te reagálod túl.

Az exemmel 6 évig próbálkoztunk, mindketten ki lettünk vizsgálva, elméletileg semmilyen akadálya nem volt a teherbeesésemnek. Végül megcsalt, a nő teherbe esett, mi pedig azonnal szakítottunk.

Majd összejöttem a férjemmel, és miután eldöntöttük, hogy akár jöhetne is a gyerek.. egyetlen egy alkalomból megfogant a fiúnk.


Ők nem tudják, hogy ti min mentek keresztül, ha tudnák biztosan diszkrétebben kezelték volna a dolgot. Viszont attól te nem esel hamarabb teherbe, ha másnak sem jön össze könnyen.

Átmentem én is rengeteg mindenen, volt, hogy haragudtam az egész világra, ha terhes nőt láttam rendesen elkapott az idegbaj, és a sírhatnék. Néha még a féltékenységbe is majd belepusztultam.

Pontosan tudom, hogy min mész keresztül.

2023. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
7%
Nem reagálod túl.
2023. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
12%
Nem reagálod túl mert nehezebben éled meg ezt a helyztetet, én is így voltam másfél évig amellett hogy semmilyen problémát nem találtak nálunk. Aztán "feladtam" teljesen, és akkor történt csoda.
2023. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Az is nagyon frusztrál, hogy az is téma volt, hogy a csaj mennyire parázott miután pozitívat tesztelt, mert előtte héten végig bulizott és ittak rendesen (csapatépítő, aztán két koncert, utána szülinap) én meg kb. már arra is figyelek, hogy nehogy csapvizet igyak, mert ki tudja mi van benne és meg így se sikerül semmj. Alkoholt már 1 éve nem iszok például emiatt.
2023. jún. 8. 18:25
 6/39 anonim ***** válasza:
92%

Túlreagálod. Inkább őszintén örülnöd kéne az ő örömüknek. Mondjuk pánikolni nekik tényleg hülyeség emiatt.

Az a baj, hogy a magatokfajta nők hétpecsétes titokként kezelik, hogy probléma van, nem jön a baba. Mivel senki nem tud róla, ezért nem tudnak tapintatosak lenni sem. Ott hamar összejött a baba, és most őket ez foglalkoztatja. Logikus, hogy meséltek róla, hogy örömmel várják, de némi aggodalom is van bennük.

Ha ti őszintén elmondtátok volna már korábban, hogy nektek nem akar összejönni, akkor talán nem így mesélték volna el ők sem.

2023. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem sem reagalja túl. Egyszerűen rengeteg alkalmatlan helyen sikerül a baba és kerül oda. (Most nem épp a barátnődékre gondolok hogy alkalmatlan szülők)

Közben meg akik jó szülők lennének, mindent megtudnának adni, ott nem sikerül (1-2 esetben )

Sajnos ezt meg kell tanulni feldolgozni.

2023. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, lehet az a baj hogy besavanyodtál. Igyál ha szeretnél, menj bulizni, koncertre, kinti sütögetésre, bárhova amire vágysz.


Ha megvonsz magadtól mindent akkor csak rontasz a helyzeten, de nem fogsz könnyebben teherbe esni. Ráérsz akkor abbahagyni a dolgokat ha pozitvat tesztelsz.

2023. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
96%

Túlreagálod.

Tehetnek ők a ti sikertelenségetekről? Nem.

Tudják egyáltalán, hogy nálatok ez kényes pont? Nem.

Magaddal kell kezdened valamit elsősorban. Illetve szerintem már az sem normális, hogy nem iszol, sem alkoholt, sem csapvizet. Ahogy a példa mutatja, nem ezen múlik.

Nekünk is nehezebben jött össze, viszont szintén egy ivós hétvége után. Ettől még nem vagyunk sz@rok.

2023. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
45%

9, egyáltalán nem írta hogy rájuk haragszik, hanem magára a helyzetre. Legalábbis én így értelmeztem.


Látom itt olyan sokan tökéletesen tudnak túllépni dolgokon...

2023. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!