Beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés
Múlt hét szerdán volt a peteérésem (tutira), aznap egy minimális rózsaszín nyákot tapasztaltam. Megijedtem mert soha ilyen még nem volt, de reménykedtem, hogy csak az ovulációt jelzi és nincs baj. Azóta állandóan figyelem a wc papírt, mert féltem tőle, hogy megint előfordul. Erre ma, egy még minimálisabb rózsaszín pötty volt a wc papíron. Tehát ovuláció után egy héttel. Ezt enyhe görcs is kísérte. Azt hittem, meg fog jönni, de semmi... Ez lehet beágyazódási vérzés? Nem próbálkozunk babával, bár megszakítással védekezünk, mert nem gond, ha becsúszik. Ha nem az, mi lehet a probléma? Ti ezzel már mennétek orvoshoz?
2023. júl. 5. 07:12
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Nem hinném, főleg hogy ovulációkor is volt. Meg azért a beágyazodási vérzés az a leírtnál több szokott lenni. Nem, ezzel én nem mennék orvoshoz.
2023. júl. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
1# ?? Van akinek nincs is beágyazódàsi vérzés, miért írsz ilyet, hogy több szokott lenni?
2023. júl. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Én még nem mennék orvoshoz, mert lehet, hogy terhes vagy. De ilyen korán még nem lát semmit.
2023. júl. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

2 rózsaszín pötty miatt tuti nem mennék orvoshoz.


Nekem volt beágyazódási VÉRZÉSEM, nem pöttyöm, na az nem ilyen volt.


Lehet túl erősen törölted meg, vagy bármi lehet a háttérben.


Én a terhességet mondanám legutoljára. Majd ha késik, kiderül.

2023. júl. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Attól tartok a legjobban, hogy valami baj van. Soha nem voltak ilyen pecsételéseim, most meg többször is.
2023. júl. 5. 08:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ennyitol egyből betojni.

Nem gépek vagyunk, ingadozhatnak a hormonok, előfordul ilyesmi.

Nem dől belőled a vér, hogy orvoshoz kelljen szaladgálnod. Várd meg, amíg megjön, ennyi.

2023. júl. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

2-es tanulj már meg szöveget értelmezni. De azért leírom a gyengébbek kedvéért: HA VAN beágyazódási vérzés, akkor az a leírtnál több. Nem mondta senki, hogy mindenkinek szokott lenni.

És az ilyeneknek szavazati joguk van...

2023. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7# ha van akinek nincs akkor miért ne lehetne valakinèl csak egy csepp/folt?? Mindenki hülye, csak te vagy helikopter.
2023. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!