Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 10. dpo-n ez most mi lehet?...

10. dpo-n ez most mi lehet? Beágyazódás vagy mensi?

Figyelt kérdés
Kicsit tanácstalan vagyok, bár pár nap múlva úgyis kiderül, meg tudom, hogy senki nem lát belém, de hátha valaki tapasztalt hasonlót.Volt már egy terhességem, ott nem tapasztaltam rózsaszínes folyást.Szóval amit tudni kell, hogy 33-36 naposak a ciklusaim, mensi előtt sosem fáj semmim, nem görcsölök, nem nyilal tényleg semmi.Március 9-én csináltam ovu tesztet ami egyértelmű pozi volt, jókor voltunk együtt párommal.Ma vagyok a 10 dpo-n és rózsaszínes folyás (kicsi mennyiség) van, ami még a tisztaságibetéten sem látszódik, csak ha megtörlöm magam.És két napja szúrkálást érzek, ami egészen a hüvelyig kihat , illetve fájdogál a mellem.Beágyazódásnak már későinek gondolom, menstruációnak meg még elég korai.Ki mit gondol?

2018. márc. 19. 05:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokminden lehet a beágyazódástól a hormongondig, de nekem pl. azt jelezte hogy meg fog jönni pár nap múlva.
2018. márc. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van 1-es válaszoló, és feleslegesen reménykedem 😣
2018. márc. 19. 08:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj még annyi, hogy hormonprobléma biztosan nem lehet, mert arra kivizsgáltak mielőtt elkezdtünk próbálkozni a tesóval.
2018. márc. 19. 09:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak azért írok, hátha valaki másnak segit a történetem.Egész nap nem volt semmi csak reggel, de kb. egy fél órája elöntött a vér, és valami kipottant belőlem.Tehát sajnos ebben a hónapban nem sikerült.Majd a következő hónap a miénk!Mindenkinek kitartás!
2018. márc. 19. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!