Szerintetek ez pozitív?

Figyelt kérdés

Csináltam egy ovulációs tesztet csak a kíváncsiság miatt.

Ma van a menstruációm utáni első nap. Gondoltam elkezdem vezetni,hogy megtudjam van-e egyáltalán ovum.


[link]


Tudom,hogy általában középidőben van peteérés de nekem pcos-om van ami azt jelenti,hogy bármikor lehet peteérésem és bármikor kimaradhat.

Ha halvány az azt jelenti,hogy elkezdett emelkedni az LH hormon a szervezetemben?

Ha nem lenne semmi akkor az pedig azt,hogy egyáltalán nincs emelkedés nem?


2023. júl. 10. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy pozitív. Az lh teszt akkor pozitív ha a két csík ugyanolyan erős, vagy a teszt csík erősebb a kontrollnál. Lh hormon pedig mindig jelen van a szervezetben, hol tobb, hol kevesebb. Nézni kell minden nap, mert csak úgy látszik a változás. Ez mind le van írva amúgy a betegtájékoztatóban.
2023. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem.

Gondoltam erre van az oldal,hogy megkérdezzem ami érdekel…:)

2023. júl. 10. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes jol irja. Viszont azt hozzátennem, hogy az ovutesztbol nem tudod meg, hogy valóban volt e ovud. Az csak azt mutatja hogy a peteérés csucsan van, felszokik az LH szint, es a teszt erre reagal. Hogy utana valoban kilokodott e a petesejt, azt csak homerozessel tudod lekovetni. Van akinek 1, van akinek 2-3 nap mire a teszt mutatta LH csucs utan kilokodik a petesejt. Ez a 3 nap meg valójában nem 3, hisz a hormonok segitenek kilokodni, csak a tesztbol nem mindegy melyiket nezzuk. Az erzekenyebbek mar korabban reagálnak, es tovabb pozitívak, de valójában csak 1 nap pozitív, csak a teszt mivel nagyon erzekeny, mar maxnak mutatja korabban. A gyengebb teszt elonye, hogy az talan pontosabban megmutatja az adott napot viszont hátránya, hogy van akinek el se eri a teszt altali maximumot az LH szint es igy tapasztalat hianyaban lemarad az ovurol. Szoval ezekhez legalább 2-3 ciklus kell, mire lesz annyi tapasztalat, h hozzávetőlegesen pontosan használd
2023. júl. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
2# bármit lehet kérdezni nyilván, de azért ha már eljutsz odáig, hogy ovu tesztet veszel, akkor olvass már utána, hogy hogy kell használni...
2023. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!