Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kedves Csoporttagok! Utroges...

Kedves Csoporttagok! Utrogestan szedése mellett jelentkezhet vérzés?

Figyelt kérdés
Júniusi hónapban egy hetes magas lázam volt, mely kitolta a menstruációmat 11 nappal. A nőgyógyászom az ovuláció utántól utrogestant írt fel napi 2x tablett. Az utolsó menstruációm kezdete jún 29. Júl 16-tól szedem és júl 28-án kellene megjönnie. Baba projektban vagyunk 2 éve. Tegnap óta viszont barnás, pirosas, nem sok vérzésem van. Lehetséges, hogy gyógyszer szedése mellett hamarébb érkezzen a menzesz?

2023. júl. 22. 08:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ha beágyazodási vérzés lenne, azt több helyen olvastam, hogy pár csepp. Szedjem tovább az utrogestant?
2023. júl. 22. 08:42
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem is még van 7 nap a nem várt napik és tegnap tőlem is jőt ijen nagyon fura rozaszines barnás nyálka pisilés után de azóta semi remélem be ágyazodás szerintem neked is mi 4 éve probálkozúnk
2023. júl. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon örülnénk neki, csak az ember ennyi idő után már nem mer bizakodni. Szorítok neked is, hogy baba legyen! 🙂
2023. júl. 22. 09:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Kőszőnőm szépen én is neked 💕
2023. júl. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3 hónapja kapok így pótlast (mert alapból pecsételtem mensi előtt) és nem javult..

Terhes nem lettem, de a 21.naptól véres-nyákos folyásom van progi tabletta mellett is..(25 napos a ciklusom).

Szóval nem biztos, hovy beágyazódás.

2023. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt eddig gond a ciklusommal. Normális menstruáció. Semmi pecsételés. Én ilyen ciklus javítónak kaptam. Jövő hét csütörtökön kellett volna abba hagynom a progi szedését, orvos is mondta, hogy szombaton aztán megjöhessen. Viszont tegnap estétől barnázok. Meglátom el-e múlik vagy át-e megy aztán menzesszé.
2023. júl. 22. 17:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek is hasonlóan kellett használnia, pár ciklust próbáltak ki így.

Elvileg a progeszteron nem hagyja megjönni, azért kell x nap után abbahagyni, hát neki mindig megjött progi mellett is, simán pár nappal hamarabb is. :(

Ha szerencséd van, akkor beágyazódás is lehet, de én nem fűznèk hozzá sok reményt.

2023. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap este már nem vettem be a progeszteront, meg is jött rendesen. Már biztos, hogy nem beágyazódás volt.
2023. júl. 23. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!