Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan kaptok új lendületet?

Hogyan kaptok új lendületet?

Figyelt kérdés
Már van egy kislányunk, nagyon szeretnénk még legalább egy gyereket, de már 1 éve próbálkozunk. Lassan megyünk dokihoz. A kislányunk is úgy érkezett, hogy mire dokihoz jutottunk addigra terhes lettem. Ma jött meg, teljesen összetörtem.
2023. júl. 25. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden hónap új esély. A kivizsgálás jó ötlet.
2023. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont így. Amikor megjön, elkeseredek, utána próbálkozom újra. A ciklus része.
2023. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Ne stresszeld túl! Gondolj arra, hogy neked már legalább van gyereked, tehát képes voltál már teherbe esni, kihordani egy babát.
2023. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk még nincs gyerekünk,de több mint 2 éve szeretnénk. Voltak olyan hónapok,hogy minden menstruációkor összetörtem 1-2 napra,aztán reménykedtem a következő ciklusban. Nálunk már régóta tart a kivizsgálás, inkább már ezekben gondolkozom,hogy most már minden vizsgálattal közelebb vagyunk ahhoz,hogy elkezdhessük a lombikot.

De muszáj megtalálni az életben más dolgot,ami leköt,motivál és boldoggá tesz, mert könnyen bele lehet ebbe "bolondulni."

2023. júl. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3. éve csináljuk ezt és még. lombik is messze van mert nem voltak jók az eredmények.. sajnos mindig hullámvölgyek vannak.. van amikor jobban bírod, van amikor kevésbé. Most én is kevésbé bírom, de majd egyszer csak össze szedem magam, hidd el te is :)
2023. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Október óta próbálkozunk, már van egy kisfiunk, ő elsőre összejött. Ezért is volt nekem nehéz, hogy most meg hónapok óta semmi. De elég sok stressz volt mostanában, építkezés, költözés, stb. Így most kitaláltuk, hogy ősszel elmegyünk egy jó kis nyaralásra, és utána visszatérünk a baba témára. Most kell egy kis szünet, kicsit belefáradtunk a férjem is és én is.

(Nyilván védekezni nem fogunk addig sem, max pocakos nyaralás lesz :D)

2023. júl. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy nem jön össze! Tudom, elkeserítő érzés.

Nekünk is lassan jött, minden menstruűció előtt reménykedtem, aztán egy idő után elengedtem. Azt beszéltük meg a férjemmel, hogy fiatalok vagyunk, utazzunk, amíg csak ketten vagyunk, aztán ráérünk a gyerek témán aggódni később is. Erre rögtön pozitív lett a teszt.

2023. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!