Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hamarabb elkezdett progesztero...

Hamarabb elkezdett progeszteron pótlástól létezik hogy nem reped meg a tüsző?

Figyelt kérdés
2.clostys hónapunk. Az orvos 14.naptol irta a progeszteront de egy feldobott cikkben olvastam olyat hogy ha hamarabb kezdem el pótolni a progeszteront mint a tüsző repedés akkor meggatolja a repedést. 14.napon vagyok de a hétvége miatt 15.napon kell petesejt mennem igy nem tudom most hogy inkabb szedjem mától vagy várjam meg az uhot.2x2 Progesterone exeltist kell.
2023. aug. 6. 06:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen meggátolja. Uht várd meg.
2023. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül bevettem elosztva ma 2 szemet, mert a dokim legutobb is kötötte az evet a karohiz igy hatha jo lesz. Ovulációs tesztem ma pozitív lett ugyhogy holnaptol ha uhon is látszik jól minden akkor már hatha sikerül végre. Köszönöm a válaszod.
2023. aug. 6. 17:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!