Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek összejöhet így baba?

Nessza555 kérdése:

Szerintetek összejöhet így baba?

Figyelt kérdés
08.15-én lett pozitív a digitális ovulációs tesztem, 12,14,15,16 és 17-én is együtt voltunk. Ma megint pozitív a teszt, viszont a férjem elutazott 3 napra.. Van esélyünk az elmúlt egy hét alapján, vagy engedjem el ezt a hónapot is? :( 6 hónapja próbálkozunk, két kémiai terhességem is volt ezalatt.

2023. aug. 18. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Simán van esély rá!De ahogy olvasom nagyon rá vagy "feszülve"

Ne tedd!7év és 4vesztés után született a kislányom!akkor jött mikor nem számítottunk rá!Hidd el teljesen áttérzem a helyzeted!Ha nem is ebben a hónapban,de kívánom,hogy minél hamarébb sikerüljön 🙏😊

2023. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! :) Minden elismerésem a kitartásotokért! Eddig egész laza voltam, de kicsit elszomorodtam a mai teszt miatt, mivel pont ma utazott el. :( Persze nem a világ vége, csak olyan jól sikerült a nyaralásunk és annyira örülnénk, ha sikerülne a baba.
2023. aug. 18. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha tegnap is együtt voltatok, az elég lehet, ha pl holnap reggel történik meg az ovuláció. Szóval minden esélyed megvan!
2023. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as! Remélem elég lesz a tegnapi meg az azelőtti. :)
2023. aug. 18. 20:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg, viszont ma is negatív a reggeli tesztem. Ciklus 31. napja és ha 19-én repedt a tüsző akkor 13 dpo :( ezt a hónapot is el kell engednem..
2023. szept. 1. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!