Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Délutáni szedés is használ a...

Délutáni szedés is használ a méhpempőnél?

Figyelt kérdés

Nem jön a baba. Hallottam a méhpempőt. Be is szereztem.

De reggel nem tudom éhgyomorra bevenni mert rosszul vagyok tőle és vezetnem kell a munkába.

Ha délután szedném mikor haza értem az is hasznos lehet?

Nem a napszak a lényeg, hanem hogy nem e gond ha nem éhgyomorra szedem.


2023. szept. 4. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi jelentősége nincs
2023. szept. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Állítólag, azt olvastam éhgyomorra a legjobb 🙂

Te szedtél? És használt?

2023. szept. 4. 13:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mióta probálkoztok? Nem feltétlen kell szedni minden franckarikát hogy megfoganjon a baba.Idő kell, türelem és stresszmentesebb élet.
2023. szept. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
16 hónapja
2023. szept. 6. 10:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Kivizsgáláson voltatok már? első baba?
2023. szept. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Első baba lenne igen.

Pár vizsgálat már megtörtént, eddig semmit nem találtak.

Enyhe IR-em van, csak annyit.

2023. szept. 6. 11:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én most már így azt mondom, ez a fogantatás egy csoda. Van, akinél a "számok" jók, és mégsem jön, van akinél meg minden IS van és még 40 el is múlt (pl. én) és mégis jön. Én stresszeltem, nem csak enyhe IR, hanem durva, mióma, 40 múltam, alacsony AMH, a párom nem is akart ( megszakításos védekezés van), és mégis megtörtént a csoda. Ez tényleg csoda.

Én szedtem Fertil termékenység vitamint, Q10-t, NAC 600mg-t,Mio-inozitolt, és ennyi.

2023. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi hetes de ha nem akart gyereket a párod akkor most vegülis becsúszott megszakitásosan?
2023. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, becsúszott :)Szerencsére. Most imádja a kislányunkat. Tiszta szerelmes belé :)
2023. szept. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vidonka válasza:
Szia! Ajánlom Szabó (Füves) Gyuri bácsi "Babaváró tearendszerét". A honlapjukon részletesen utánaolvashatsz. A leendő anyukának és apukának is leírja azokat a módszereket aminek segítségével létrejöhet a várvavárt baba.
2023. szept. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!