Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sűrű, fehér folyás termékeny...

Sűrű, fehér folyás termékeny napokon?

Figyelt kérdés

Termékeny napjaimon vagyok,

Negyedik napja sűrű fehér folyásom van, ami mára elmúlt. Teljes szárazság van. Nincs tojásfehérje.

Soha nem szokott lenni.


Progi szint szerint vannak peteéréseim elég szépen (70-es a progim megközelitőleg)


Tegnap voltunk együtt amikor még volt a sűrű fehér folyás.

Jókor voltunk?



2023. szept. 16. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sűrű fehér folyásom már 1 héttel ovu elött jelentkezik.Inkább használj ovutesztet. Mára elmult a fehér folyásod az nem jelenti azt hogy akkor ma ovuláltál.Én ovuteszteznék nem nyákot figyelgetnék.
2023. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kezdő vagyok :))

Gondoltam már az LH tesztre én is.

Igen nekem is kb 4-5 napig tart ez a fehéres dolog, de aztán másnap mint akit elvágtak nincsen semmi. És ezt nem értem :)

2023. szept. 16. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekemis hirtelen lett szárazság, a fehér folyás után bár ezzel sosem foglalkoztam azelött mielött gyereket nem akartam.3 hónapig szórakoztam h figyelgetem magam stb.Aztán inkább ovuteszteztem hogy azért napra pontosan tudjam mikor is ovulálok
2023. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Aztán rá 2 hónapra az lh teszteléssel megfogant a babám
2023. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor mi, tojásfehérje nélküliek, LH teszt nélkül nem tudhatjuk, hogy mikor van ovuláció.
2023. szept. 16. 20:47
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudtam pontosan kitalálgatni hogy mikor is van.
2023. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!