Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 5napja pozitív ovulációs...

5napja pozitív ovulációs teszt de ma elvileg megjött, mivan ha ez nem menses? Bőv.lent

Figyelt kérdés
5napja pozitív volt az ovulációs tesztem, leszakadt a derekam fajt a hasam alja, nekem mindig igy jelentkezik. De ma együttlét közben vettük észre hogy vérzek, pedig az elején voltunk es semmi durvasag nem volt. Színe rózsaszín es elég gyenge, konkrétan most estere szinte semmi. A lényeg hogy most mennénk petevezetek atjarhatosagira inszemináció előtt vagyunk de igy fogalmam sincs hogy ez mi. 2 honapja konkrétan 1 napig tartott a mensesem. Sajnos a clostilbegytes hónapok bekavartak rendesen. Beágyazodaskor gondolom csak minimális rózsaszín vagy inkább barnazas van?
2023. szept. 26. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Jol ertem hogy kb 2 hónapja 1 napig tart csak a verzesed?

Szerintem amit most tapasztaltal az nem a menstruaciod. Halvany rozsaszin volt és elmult masnapra? Lehet érzékenyebb volt a mehszaj.

Ha folyamatosan 1 napos menstruacioid vannak az nem jelent jot. Nogyogyasznal voltal ez miatt?

2023. szept. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az első clostys hónapban volt 1 napig vérzés 2.nap mar csak barnazas volt, a 2.clostys hónapban már tartott 3-4napig.

Előtte 32naposak voltak es ovulációs teszt mindig mutatott kb. Kozepidoben pozitívat.

A clostilbegyt es a progeszteron nagyon bekavart. Ha még ez nem menses akkor még próbálunk reménykedni mert en bizom a tesztekben hogy nemhiaba a sok negatív utan mutat egy pozitívat. Csak most nagyon kitolodott az ovulációm is.

Megvarom a reggelt hogy lesz e piros vér, bár most mar semmi sincs igy kétlem.

2023. szept. 26. 23:18
 3/7 A kérdező kommentje:
Már Atol Zig kivizsgaltak a petevezetek atjarhatosagin kívül és a progeszteronom alacsony. Férjem is rendben.
2023. szept. 26. 23:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia miujság azóta?
2023. szept. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Semmi menses, semmi rózsaszín.

Úgyhogy valószínű valami érzékeny volt fent.

De még így akkor van remény hogy ha tényleg ovuláltam par napja 😊🤞

2023. szept. 27. 06:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak megjött 😕🤦‍♀️
2023. szept. 27. 07:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs peteeresem vagy is van is ritkán, egyszer voltam már terhes, de nem tudtam a ver alvadas problemamrol és verhigito injekcio hiányában sajnos megallt a fejlődésben hamar a baba, azóta ki vizsgaltattam magam, nekem is progi alacsony a pete eres hiánya miatt, most kaptam letrozolt elvileg jobb mint a closty ma vettem be az első szemet, jovoheten megyek uh-ra h mit csinal, én bízom benne, sokaknak segített, de amikor olvasok ilyet hogy be kavart bár ez nem closty, kicsit meg ilyedtem, atjarhatosagin én se voltam még, párom rendben nálunk is , kitartast neked is :))) hasonló cipőben járunk
2023. szept. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!