Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek nagyon kanos a párja,...

Akinek nagyon kanos a párja, hogy lehet elérni hogy ne naponta verje? Teherbeeséshez úgy néz ki kellene egy kis önmegtartóztatás, nem elég a spermaszám. Tippek?

Figyelt kérdés
2023. okt. 5. 22:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

Napi 2 tényleg kicsit durva, de az én párom is viszonylag sokat masztizik. Van úgy, hogy este nagyon bevetem magam, mindenféle módon kényeztetem, reggel mégis kiveri. De én nem akadok fenn ezen, 9 éve együtt vagyunk, soha nem zavart. Ő azt mondja szüksége van rá, hogy magának is csinálja, nem számít mennyit szexelünk. És elég hűséges típusnak tartom, egyáltalán nem félek tőle, hogy megcsal.


De sajnos nálunk se jön össze a baba, ezért voltunk már több kivizsgáláson, illetve már 4 inszeminációt lenyomtunk. Ugye mind a kivizsgálásokra, mind az inszeminációra több napos anyag kell, de mivel ő legalább annyira szeretne gyereket, mint én, ha nem jobban, ezért megértette és türtőzteti magát pár napig.

De pl. a cigiről nem tud leszokni sajnos. Az nagyobb függősége, mint a maszturbálás.

Amúgy neki is alacsony volt a spermaszáma, de szed rá vitaminokat meg folandrolt és attól feljavult normálisra.


Úgyhogy szerintem beszéld meg vele, hogy ha tényleg szeretne gyereket, akkor muszáj a pár napos önmegtartóztatás.

2023. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11es köszönöm szépen a hasznos válaszod ment a zöld.
2023. okt. 6. 12:55
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is vertem mindig szex mellett is, ezt tudta is a párom, aki már most a feleségem. Ahogy abba hagyta a gyógyszert fél évre teherbe is esett, pedig akkor is sokat vertem(mát mint a farkam). Bár annyi, hogy sose dohányoztam és mindig sportoltam.
2023. okt. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mintha majmokról írnál. Várnék, amíg megugorja egy csimpánz szintjét.
2023. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!