Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok, ti hanyadik hétig...

Lombikosok, ti hanyadik hétig adtatok progeszteron pótlást?

Figyelt kérdés
Nekem kicsit modified termèszetés ciklusban volt a beültetésem (csak Ovitrelle tüszőrepesztőt kaptam). A klinika szerint elég a 10. hétig pótolni a progeszteront (1 db Prolutex injekciót kapok/nap), mert a szervezetem már így termel valamennyit. Kicsit tartok attól, hogy nem korai-e akkor leépíteni, ezért lennek kíváncsi a ti tapasztalataitokra.

máj. 11. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A reprodukciós intézetben az orvosom azt mondta, hogy 12. hétig, és akkor csökkentés nélkül hagyjam abba. Napi 2x használtam Cyclogestet.

Én azért kb. 14. hétig használtam, mert pont volt még annyi felírva, és csökkentve hagytam el. Olvastam, sokaknak ezt javasolta az orvos, szóval gondoltam, ártani nem árthat, legfeljebb feleslegesen használom el.

máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Akkor te is kicsit tovább használtad az ajánlottnál. :-) én is nagyon hajlok erre. A magán nőgyógyászom is a 12. hetet javasolta. Ezért sem tudom/tudtam mi lenne a jó.

1 db cyclogestet én is használtam a szívhangig, szerencsére már hetek óta nem kell, azt nagyon nehezen bírtam. Téged nem mart a kúp?

máj. 11. 19:55
 3/11 anonim ***** válasza:

10.héttől csökkentettem, 12.héten már semmi nem volt.

Beültetés után 7 hétig volt 1 prolutex + 2*3 utro, majd elhagytam a prolutexet, majd az utrot is.

máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Téged nem mart a kúp?"


Nem, nekem csak iszonyat alacsony vérnyomást, szédülést csinált. Még balesetem is volt. 🙂

máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én cyclogest kúpot használtam 12.hétig a dokim azt mondta fokozatosan kell elhagyni vagyis pár napig már csak egyet kellett használni + injekcióba is volt azt a 11.hétig kellett.
máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16. hétig.
máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem végül spontán jött össze egy sikertelen lombik után, de nekem is 12. hétig kellett 2x1 cyclogestet használnom.

Nekem azt mondta az orvos pár napig használjak csak 1-et aztán hagyjam el.

máj. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

14.hetig kellett első körben, de mivel miután elhagytam, görcsöltem, így végig kellett szedni prog.exeltist.


Hol csinálnak ilyen natív ciklust? Ezért könyörgök az orvosomnak de nem hajlandó rá..

máj. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ.

Kedves 3-as akkor a betöltött 12. héten már semmit nem adtál ugye jól értem?

Kedves 4-es! Remélem nem lett semmi komoly bajod.

Kedves 6-os! Neked miért kellett a 16.-dik hétig adnod? Volt valami különösebb oka?

máj. 13. 20:24
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es! Gratulálok, hogy nektek végül spontán összejött!

Kedves 8-as! Kassán volt a lombikunk egy magánklinikán. FET beültetés volt, és a doki javasolta, hogy natív ciklusban csináljuk meg, ha lehet. Akkora szerencsém volt, hogy a konzultáción pont látszott, hogy peteérésem van, ezért lehetett natív ciklusba beültetni. Ha nem így lett volna akkor valószínűleg építettben lett volna a beültetés a következő hónapban. De már most tudom, hogy a következőt is így szeretném. Bp-en az ARC-ban Sipos Miklós Dr Úr úgy tudom csinál natív beültetést.

máj. 13. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!