Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van itt olyan akinek sikeres...

Van itt olyan akinek sikeres lett a FET?

Figyelt kérdés

És hányadikra sikerült? Mi volt más ahhoz képest mint mikor nem sikerült?

6naposat kaptam , ez a 2.próbálkozás.



2023. okt. 22. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem volt 3 lombik volt az első nem sikerült volt. Fet az sem. Mondta dr úr inkább kezdjük újra nem teszi Visza ma ami van még. És újra kezdtem és embrió ragasztóval sikerült. Most 19 hónapos kisfiam. Nekemis volt még fagyi meg 3 de azt nem tette vissza mondta Jób lesz ha újra és igaza volt
2023. okt. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első missed ab lett (kb.8 hetesen)

Utána volt FET az nem sikerült.

Majd új leszívás, hosszú protokollal. Fél éves a kisfiam.

2023. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hosszú protokoll volt nekem is , még 2 van fagyasztva. Az embrio ragasztót a doki mondta h javasolja vagy te kérted? Nekem nem mondták de tudok róla hogy van ilyen.
2023. okt. 23. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,azt elfelejtettem írni hogy az első aki "elment" ott rövid protokoll volt,és hosszúval sikerült.
2023. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem orvos javasolta tapadás miatt
2023. okt. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!