Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddő vagyok és úgy érzem...

Meddő vagyok és úgy érzem nincs miért élnem ez normális?

Figyelt kérdés
2023. okt. 22. 21:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%
Nem
2023. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%
Mi köze van a kettőnek egymáshoz?
2023. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Azt érzem hogy 24 éves létemre munkamániás vagyok, de most nem tudok dolgozni mert ünnep van és van időm ezen gondolkozni. Hogy gyerek nélkül csak a munka tesz boldoggá. De közben meg meddő vsgyok és ez fáj.
2023. okt. 22. 21:53
 4/32 anonim ***** válasza:
72%

Semmiképp nem normális.

Gondolom felnőtt vagy, nem egy két éves gyerek, aki földhözvágja magát, ha valami nem úgy van, ahogy ő szeretné.

Meddőségi centrumban voltatok, ott sem tudnak segíteni?

Ha esélytelen, akkor pedig dilidoki, aki segít kicsit rendbeszedni magad, aztán irány az örökbefogadás, ha gyerek nélkül nem tudod teljesnek érezni magadat és az életedet.

Ja, és addig is tűzz ki elérhető célokat, mindenkinek szüksége van sikerélményekre (is).

2023. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%
Örökbefogadás?
2023. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Saját gyerek kell, nem másé, sajnos látom mit szenvednek csóri örökbefogadó családok. Akkor inkább nem kell. Párom is csak sajátot szeretne. Sajnos az van hogy az uh-n minden ok, vérvételen is, de mégsem esek teherbe. Vitamint is szedek. Nem értem.
2023. okt. 22. 22:01
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Milyen diagnózis alapján, hány év próbálkozás után állapították meg a meddőséget? Ha az UH-n és a laborokon minden rendben volt akkor mégis milyen alapon állították fel a diagnózist?

Párodat is megvizsgálták? A sikertelenség oka ugyanúgy származhat az ő oldaláról is. Szerintem ne sirasd még ezt, ha nincs diagnózis a meddőségről akkor valószínűleg csak idő kérdése, hogy sikerüljön.

2023. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nekem évek óta nem megy... Új párom van neki nem merem elmondani még.
2023. okt. 22. 22:12
 9/32 anonim ***** válasza:
96%

24 éves

évek óta teherbe akar esni

vizsgálatukon minden rendben

új pasi, de máris teherbe esne


Csak nekem nem áll össze?

2023. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
74%

Az eddigi válaszokkal ellentétben, de, normális. Ez ugyanolyan gyászfolyamat, mintha elveszítenéd egy szerettedet. Márpedig ez akkor is előjön.Érdekes, ott mindenki elfogadja.

De te nem vagy meddő! Van méhed? Akkor?

Ha új párod van, akkor évek óta gondolom, a régivel nem ment. Simán lehet, hogy nála volt gond. Vagy, ami milliószor előfordul, csak egymással nem lehet, utána mindkét félnek lesz mással. Nem vagy valami kitartó, ha már így eltemetted. A pároddal viszont muszáj beszélni róla és nem évek múlva! Nagyon nagy bunkóság ilyet eltitkolni. Ha nem akarsz örökbefogadni, még mindig ott az inszem, lombik, de simán lehet, hogy spontán teherbeesel. Ma már kb.csak annak nem lehet gyereke, akinek nincs méhe. De az uh.,meg a hormonvizsgálat nagyon kevés. Kezdetnek jó, de tovább kell vizsgálódni, ha gyereket akarsz. Nagyon fiatal vagy még, bőven van idő helyretenni, ha megtalálják az okot. De az is lehet, hogy már az új pár megoldja, ahogy írtam.

2023. okt. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!