Megrepedhet-e a petesejt leszívás alkalmával bent hagyott tüsző?

Figyelt kérdés
Lombikprogramban veszünk részt, szerdán szúrtam egy Ovitrellt és pénteken volt a petesejt leszívásom ahol négy tüszőt szívtak le de egyet bent hagytak mert nem fértek hozzá. Aznap fájt a hasam de másnapra teljesen elmúlt. Sajnos csak egy pete volt érett az sem termékenyült meg így nem lesz beültetés. Vasárnap reggel pedig úgy ébredtem hogy borzasztóan fájt az alhasam, ovuláció szerű fájdalom volt, pont olyan mint a leszívás napján de el is múlt néhány órán belül. Létezik hogy az egy bent maradt tüsző repedt meg és azt éreztem? (Nem voltunk együtt így spontán teherbe esés kizárt)

2023. okt. 29. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, igen.
2023. okt. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Kár hogy nem voltatok együtt, lehet sikerült volna. Erre így senki nem fog tudni válaszolni.
2023. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az első hozzászóló már válaszolt is 😉 csak arra voltam kíváncsi megrepedhetett e nem pedig arra hogy megrepedt e. Sajnos fizikai képtelenség lett volna együtt lenni mert annyira fajt az alhasam hogy mozogni is nehezemre esett nem még szexeljek 😅
2023. okt. 30. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és ha az első ezt írta akkor biztosan úgy van. Lehet kőműves vagy könyvelő, de te elhiszed neki.
2023. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez amúgy elég logikus, mivel hogy leszívás előtt be kell adni a tüszőrepesztőt. És amit nem szívnak le, az a tüszőrepesztő hatására megreped….
2023. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2023. okt. 31. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!