Lombikosok! Akik itatok a granatalmalevet stimulalaskor, mennyit itatok naponta és meddig? A petesejt leszivasig? A beultetes után már nem?

Figyelt kérdés
Lombik

2023. aug. 17. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
*ittátok, ittatok
2023. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2023. aug. 17. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem tudom a választ de felkeltette az érdeklődésemet a kérdésed.

Miért kell azt inni? Mi most kezdjük el a lombikot, de nem hallottam még ilyesmit.

2023. aug. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én meg clostis ciklusban ittam, de az lett az eredménye, hogy nem nőtt elég nagyra a tüsző, megrepedt idő előtt.


Ezek után én lombik alatt nem ittam.


Elvileg méhnyálkahártya vastagítsra jó, de valahol olvastam, hogy közben a tüszők érésére meg nincs jó hatással.

Lombiknál ha friss beültetés lesz a hormonok és a sok tüsző miatt nem szokott gond lenni a méhnyálkahártya vastagsággal, én a helyedben nem innám (Amúgy az íze is katasztrófa).


FET előtt inkább van értelme a dolognak, ott ugye nem kell már petesejt, nincsenek hormonok, csak a méhnyálkahártya vastagság a lényeg.

2023. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen hogy írtál
2023. aug. 22. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!