40fölötti lombikosok! Mi történt a beültetésed után? (Bővebben lent.)

Figyelt kérdés

Légyszi, csak az szavazzon, akikre illik a leírás! Kommentben bárkitől szívesen olvasok tapasztalatot.

Olyanoktól várok választ, aki 40fölött próbálkozott lombikkal.(Akinek előtte is volt, az a 40fölöttit vegye figyelembe.)

Ha több beültetésed volt 40 fölött, akkor az elsőt vedd figyelembe!

Mindegy, hogy milyen országban csinálták, de ha donor petesejtes, akkor légyszi, most ne szavazz.(Kommentben írd le nyugodtan, ha szeretnéd.)

Ha "egyébre" szavazol, légyszi, fejtsd ki kommentben. Pl.: Kettőt ültettek be, egy felszívódott, a másik egészségesen született.

Ha nem genetikai betegsége volt, hanem bármi más, akkor egészségesnek írd. (Az "idős" petesejt miatt érdekel, tehát, ha mondjuk szülésnél sérült, az irreleváns.)Akkor is ide számold kérlek, ha betegsége miatt nem tartottad meg.

Ha korai vetélés lett(12.hétig) és kiderült az oka, azt is írd meg kérlek kommentben.

Köszönöm, ha válaszoltok!

(Ugyanitt várok sikersztorikat, ha az elsőről szavaztál, nem sikerült, de később lett happy end😁)



2023. nov. 4. 13:00
A kérdező szavazást indított:
Sajnos, megjött, nem lett terhesség.
Igazolt terhesség lett, de korai vetéléssel végződött ☹️
Terhesség lett, de genetikai betegsége volt.
Egészséges terhességnek indult, de 12.hét után baj történt. Kommentben kifejtem..
Egészséges terhesség lett, meg is született.
Egyéb, kommentben leírom.
Nem vagyok érintett, de én is hagy szavazzak! Ezt jelölöm😁
22 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lombik de 3 egészséges gyerekem van 2 húsz + os egy 4 éves egy vetélés a kicsi előtt, ő 4 hóval a 40 előtt született.

Sajnos utána downos kislányunk lett volna😭😭 itt 41 voltam,utána még 2 missed és több kémiai 44 vagyok nem kisérletezek tovább.

Ezt csak azért írtam hogy tud öregedni az a fránya sejt, amh m 2 felett volt 37 évesen 41 évesen viszont 0.6

2023. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én lombikos vagyok, de 40 alatt volt. Viszont van több ismerősöm, akik 40 fölött lombikoztak.

Elsőre egyiknek sem sikerült. Az egyiküknek 41 évesen FETből összejött. Az volt a második beültetése.

A másik két ismerősnek nem sikerült. Végül feladták.

2023. nov. 5. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lombik, hanem természetes úton fogant babával vagyok 15 hetes várandós. A genetikai vizsgálatok szerint egészséges magzat. 43 éves vagyok. 41 évesen volt egy megszakításom súlyos kromoszóma rendellenesség miatt, majd 42 évesen egy elhalt terhességem is volt. Mindegyik természetes úton fogant. Egy ismerősöm most adott életet első gyermekének, 43 évesen. A második lombik lett neki sikeres.
2023. nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45 éves korig van lombik, felette csak külföldön lehetséges. 40 felett, lehet terhesség lombik és orvos nélkül
nov. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4! Tudjuk, de nem ez volt a kérdés.
nov. 12. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!