Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » LH mint hormon csak akkor van...

LH mint hormon csak akkor van a szervezetben folyamatosan, ha PCOS-es lennék? A peteérésem után 6 napig erős volt a teszt aztán 7en elesett majd újra erősen látszik a második jelzőcsík is. 13 dpon vagyok viszont eddig a HcG mind negatív.

Figyelt kérdés
3 nap múlva megyek nogyogyhoz eddig a vizsgálatok alatt nem volt gátja,hogy ne legyen baba.

nov. 13. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mégis milyen az az erős teszt?

Az LH teszt akkor pozitív, ha egyforma erős a két csík, vagy a tesztcsík erősebb, mint a kontroll.

Normális esetben 1-2 napig kellene pozitívnak lennie, az meg teljesen egyéni, hogy kinek mennyire látszik a második csík a ciklus többi napján.

Ha neked 6 napig pozitív az ovulációs teszt, akkor első körben kevésbé érzékenyet kellene használnod.

Pl. ha a 10-es 6 napig pozitív, akkor 20-ast vagy 25-öst.

nov. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Annyit fűznék még az első részletes válaszhoz, hogy az lh hormonnak semmi köze a pcos-hez.
nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent. Ha túl sokáig+, akkor kevésbé erős tesztet kell használnod. Ahogy #1 írta. Ha csak van rajta csík, az semmit nem jelent, mindig van LH a szervezetben.
nov. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
nov. 13. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia énis pco-vagyok..20 as erzekenységü David tesztet használom ami szepen mutatja az ovut. És àltalába 2 napig van erős csík,utana halványodik. Nade viszont amikor purbay tesztet használtam annál legalab 1 hetig erős 2 csíkom volt vagy épp egesz honapba egyforma halvány…. Tehat lehet hogy csak a teszt nemvált be neked sem
nov. 14. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) igen tesztfutárrol rendeltem 30dbot Purbayt :D akkor mehet a kukába..
nov. 14. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!