Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni, ha a terhessé...

Mit lehet tenni, ha a terhesség annyira tönkreteszi a szervezetemet, hoyg folyamatosan van valami bajom?

Figyelt kérdés

Most várom a második babámat.


Első terhességem során a 2. trimsztertől gyakorlatilag olyan voltam,mint akinek kincsen immunrendszere.

Minden héten újabb bajom lett,a legapróbb problémáktól kezdve egészen odáig,hoyg még szalmonellát is kaptam,és kórházba is kerültem miatta.


Azt hittem,hogy ez csak egy véletlen.

Most vagyok 8 hetes terhes,de már most megint kezdenek előjönni a dolgok. A pollenallergiám átvette a hatalmat a testem felett (igaz,gyógyszert nem szedhetek rá,csak a kalciumot iszom),és már túl vagyok egy hányós víruson.


Mit lehet tenni ilyen esetben?

Egyáltalán mi okozza ezt?


Előre félek az előttem álló 7 hónaptól...


2011. jún. 5. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Dobd ki a terhesvitaminjaidat és mindent, ami szintetikus készítmény. Aztán kezdd el szedni a foreveres Kids vitamint, a Nature Min-t, és idd a Berry gélt. A kaciumod helyett is a foreveres kalciumot használd. Ezek együtt helyre fognak tenni. Mindezeket nem azért írom le, mert forever forgalmazó vagyok (az vagyok, de nekem te úgysem jelentesz üzletet, hiszen azt se tudom, ki vagy, talán az ország másik végén laksz, stb.) viszont én is szültem már két gyereket és csak azt mondhatom, hogy mindkét terhességem alatt ki voltak akadva a dokik, védőnő, mindenki, hogy még nem láttak ilyen vérképet kismamánál. Amúgy a gyerekeim is csak foreveres készítményt kapnak, soha nem kaptak mást, foreveres készítményt használunk fürdéshez, mosáshoz, takarításhoz, stb., nálunk nincs más termék a lakásban sem. Még soha nem volt beteg egyik gyerekem sem (a nagyobb hároméves lesz, a kicsi 10 hós), sőt, én sem voltam beteg évek óta egyáltalán. 4 éve még egy fejfájás elleni tablettát se vettem be és köszönöm, fantasztikusan vagyok. Ja, és az allergiám is elmúlt.:-)
2011. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sumergo ***** válasza:
42%

Off: befejezhetnéd már a foreverezést, kicsit uncsi, és nehogy azt hidd, hogy az csodaszer! Rengeteg ember van, aki makk egészséges, és még nem is látott ilyen sz@rt, amit árulsz.

Kérdező, be ne dőlj neki, semmi hasznos nincs ezekben a készítményekben, ráadásul nekünk magyaroknak pl az aloe kifejezetten egészségtelen.

Sajna azt kell mondjam, lehet csak a véletlen babrált ki veled, mert a szalmonellát bármikor kaphattad volna, de pont rosszkor jött! Próbálj ne arra koncentrálni, hogy rossz az immunrendszered, mert azzal tényleg gyengíted azt! Javasolták nekem is anno, hogy mindennap egyek meg egy almát, héjastól, mert az nagyon jól karban tartja a beleket, és az immunrendszer 70%-a ott van. Valamint kerüld a nátrium-glutamát tartalmú élelmiszereket, mert az gyengíti az immunrendszert. Más most nem jutott eszembe.

Kitartást!

2011. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönm a válaszokat.

Várok továbbiakat is.

2011. jún. 5. 19:17
 4/8 anonim ***** válasza:
13%

Bocs az offért: kedves második válaszoló! Eszedbe jutott már, hogy nem azért nyomom itt a forevert, mert bármi hasznom származik belőle, hanem azért, mert elég jól ismerem, nem csak a forevert, hanem sok más hasonló céget, plusz a gyógyszerészetben is otthon vagyok valamelyest? Azért ajánlom a foreveres termékeket, mert tényleg nagyon szuperek, aki eddig kipróbálta (és nem hasraütésszerűen, hanem megfelelő tanácsok mellett, a neki megfelelő készítményt használva) annak kivétel nélkül kiváló tapasztalatai vannak. Képzeld, ez nem önös érdek, hanem segíteni szeretnék. Nem is lehet önös érdek, hiszen én ebből nem keresek pénzt, nekem ebből annyi hasznom van, hogy SEGÍTETTEM.

Amúgy nem tudom, mi bajod a foreverrel, de hadd adjak pár információt:

1. tudtad, hogy a világon 5 olyan termék van, amely kóser és iszlám (szerintem nem kell magyarázni, hogy ez mit jelent) minősítéssel is rendelkezik, és ebből az egyik a forever?

2. tudtad, hogy minden foreveres terméken ott a magyar természetgyógyászok egyesületének ajánlása?

3. tudtad, hogy minden termék rendelkezik a német dermatest minősítéssel, vagyis egyetlen termék sem allergizál?

4. az aloe vera nem mérgező, hanem a világ egyik legősibb gyógynövénye, már Nagy Sándor is ismerte és alkalmazta, azóta is folyamatosan kutatják az aloe jótékony hatásait és még a tudósok is megdöbbennek, milyen csodálatos növényről van szó!

5. a forever nem csak aloe verat használ, hanem rengeteg más gyógynövényt is, ami biotermesztéssel termesztődik saját élőhelyén, semmiféle káros anyag nem kerülhet bele (a méhészeti termékek területei fölött még a légteret is 50 évre bérli a cég, hogy sem magasfeszültségű vezeték, sem repülőgép ne mehessen fölötte, a káros szennyeződések elkerülése érdekében)

Napestig sorolhatnám az előnyeit, de itt és most nem akarok kiselőadást tartani, csupán azt szeretném, ha a hozzád hasonló rosszindulatú válaszolók nem szegnék kedvét azoknak, akik esetleg szívesen nyúlnának a foreveres termékek felé, mert képzeld, segítenek! És miért lenne neked az rossz, ha a segítséget kérő emberek valóban kapnának is a problémáikra megfelelő segítséget?????

2011. jún. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Ez nagyon szép propaganda volt, akárcsak egy foreveres "ügynöktől" hallanám.
2011. jún. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sumergo ***** válasza:

Off:

1.Nem mondtam, hogy mérgező, csupán arra céloztam, hogy nekünk genetikailag idegen.

2.Képzeld én is értek a gyógyszerészethez!(Annyira biztosan mint te!)

3. Hidd el, nincs olyan ember ma Mo-n, sőt szinte a világon, aki ne hallott volna róla, hisz agyba-főbe nyomjátok! Ezért az itteni reklámra semmi szükség!

4. Ettől még szerintem sokkal de sokkal fontosabb a kiegyensúlyozott táplálkozás, és az ismerten egészségtelen adalékanyagok mellőzése.

5. Ha te nyomhatsz kampányszöveget a válaszaidban, én leírhatom az ellenvéleményemet. Én nem hagyom ,hogy ilyen méregdrága cuccokkal lehúzzanak.

2011. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves sumergo, a "cuccok" nem méregdrágák, nézd meg a beltartalmi értékeit, a mennyiséget per doboz és tedd mellé bármelyik gyógyszertári készítményt. Elárulom: a gyógyszertári a drágább.

Abban teljesen egyetértenék veled, hogy a megfelelő táplálkozás, az adalékanyagok mellőzése optimális megoldás, de hacsak nem vagy biotermesztő, aki még egy kiló sót se vesz a boltban - csak nézz szét a polcokon, csupa élelmiszernek látszó tárgy - akkor fogalmam sincs, mit eszel, iszol... Amúgy ha szeretnél egy kis infót, menj fel a gödöllői agráregyetem honlapjára, nézd meg, hogyan változott a vitamin- és ásványi anyag tartalmuk az elmúlt évek alatt a zöldség- és gyümölcsféléknek és azonnal megérted, miért papolom én itt a forevert.

Nagyon szívesen eszmét cserélek veled, de hidd el, én már mindazon az ellenkezésen túl vagyok, ahol most te tartasz. Megfelelő információ birtokában te is másként fogod látni. Na meg a családunk általános egészségi állapota önmagáért beszél. :-)

2011. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sumergo ***** válasza:

Ismételten, bocs az offért:

Vettem egyszer egy ilyen krémet, kb 5x annyiért, mint más hasonló készítmények, lósz@rt sem ér. Ehhez képest a 200 Ft-s tapasz jól bevált ugyanarra. Na ennyit. Hidd el sok mindennek utánanéztem már, és nagyon megválogatom mit eszem, és igen sok dolgot biotermelek itthon a kertemben!

Valamint jobban hiszek a hazai gyógynövényeknek, mert a családunkban az is remekül bevált, és pár száz Ft-ba kerülnek csak. De ettől nem akarom mindenkire ráerőltetni, hogy minden mást dobjon ki, mert az biztos nem lehet jó! :-)

2011. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!