Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pcos peteérés vagy mi lehet ez? 😩

Pcos peteérés vagy mi lehet ez? 😩

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem régen állapították meg a PCOS-t nálam mikor elmentünk a dokihoz hogy, na akkor jöhet a kistesó.

Na de…

Most van elvileg a termékenységi időszakom, elvileg nagy nehezen van peteérésem vagyis a tünetek alapján. Hétfőn éreztem borzalmasan hogy szúr a méhem, nehéznek is éreztem azt valamint volt a nyákban is változás. Mivel nem gondoltam hogy aznap lenne bármi is ezért nem teszteltem ovu-t. Ma viszont szintén előjött ez a nyák mint hétfőn. De eddig semmi sem volt. Nem is fáj semmim. Csak néha néha szurkálódnak a petefészkek.

Na most ilyenkor szerintetek mi történhet? Teszteltem ma az ovu teszttel, de az negatívat jelzett.

Előre is köszi a segítséget ha bárkinek is volt ilyenje 🥺



nov. 17. 12:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Peteéréskor nem a méh fáj, hanem a petefészek. Már aki érzi.
nov. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!