Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan zajlik most a meddőségi...

Hogyan zajlik most a meddőségi kezelés?

Figyelt kérdés

Próbálok utána olvasni, de egyelőre még egy nagy homály az egész. Nagyon megköszönném, ha valaki kicsit összefoglalná a lehetőségeket.


Tényleg nincs lehetőség magán úton?


Kiderült, hogy nem lehet gyerekem. Nagyon magam alatt vagyok, felhívtam a hozzánk legközelebbi meddőségi központot, elvileg leghamarabb fél év múlva tudnak első konzultációra időpontot adni, de majd februárban érdeklődjek amúgy... Persze fogom még hívni a többit is, de nem erre számítottam. És egyáltalán, aki vidéki, az dögöljön meg? Vagy majd utazzak 300 km-eket állandóan?


2023. dec. 6. 11:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Megértelek Kérdező, de sajnos az van, hogy mi Pesten lakunk és így is legalább 1 órát kell utaznunk ahhoz, hogy oda eljussunk. Persze itt van közelebbi, de az nekünk is legalább 4-6 hónap várakozás lett volna és akkor még nem történik semmi, mire mindent elintézel, plusz újabb konzi, plusz ha valami nem jó, kell szedni valamit, stb..., az plusz még 3-6 hónap minimum.
2023. dec. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy Tapolcán voltunk 2szer, most kezdtük volna a lombikot, de szerencsére nincs rá szükség. Nekünk is 1 óra volt az út, viszont nem kell ám olyan sokszor menni, igazából első alkalommal elvégezték az összes alap vizsgálatot, amit nem arra meg adtak beutalót (pl ugye nőként kellett a ciklus 2. felében is vérvétel) és elmehetsz otthon is megcsináltatni. Második alkalommal már a leleteket beszélitek meg, a korod miatt szerintem utána kezdenék is a lombikot. Ugye ott kell menni párszor tüszőellenőrzésre (de ha jól tudom kb 2 alkalommal) illetve a leszívás és a beültetés.
2023. dec. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sokszor van az, hogy konzira visszamész a leletekkel, de pl. nekik nem jó valami és akkor megakad a dolog. Tehát lehetséges, hogy pluszban kell valami, vagy valamit elfelejtettek. Lombikot csak akkor kezdenek el, ha minden rendben van ehhez, meg vannak helyi szokások is. Tapolcáról egyébként jókat hallottam csak.
2023. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!