Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Rövid,furcsa menstruacio..? T...

Rövid,furcsa menstruacio..? Teszt negatív.. bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdekelne hátha mással is volt már hasonló.. nem igazán értem mi történik😅 tegnap kellett volna megjönnie nyoma sem volt, csináltam egy tesztet de totál negatív lett. El is engedtem a dolgot ma reggel Meg is jött. Viszont kicsit világosabb-nyákosabb és hajnal óta alig jött egy kevés 😕 általában ha megjön már aznap kb dől belőlem.. most a nap fele már eltelt, de mikor cserélni akartam észrevettem,hogy egy fel tampon lett eddig olyan kb.. nem igazán értem.

És ami még fura,hogy maskor elmúlik a cici fájdalom amikor megjon, most viszont néhány napja fajnak a melleim két oldalt, viszont nem múlt el amikor megjött. Volt másnak is hasonló?

Mit gondoltok mi lehet az oka?


Előre is köszönöm!



#negatív teszt #Cici fajdalom
dec. 7. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Összegezzük a tényeket. Van egy számodra kicsit furcsa menstruációd. Ennyi.

A teszt negatív, terhes nem vagy.

dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokszor volt ilyen, mikor sikerült tényleg csak törlésnél volt egy csepp nyákos vérzés és ennyi. Sőt az elmaradt előtt annyira kevés volt, hogy arra is gondoltam hogy már egy ciklussal korábban estem teherbe, de uh-n kiderült, hogy nem.
dec. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen tudom,hogy nem vagyok terhes, azért is írtam,hogy azt ki is zártam. Csak érdekelt vajon másnál fordult e már elő,hogy ilyen furcsán jött meg.

És ,hogy van-e ötlet mitől

Lehet.

dec. 7. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Nekem pl a fogamzásgátló után sose volt túl sok, a védőnőnek mikor mondtam még meg is jegyezte milyen szerencsés vagyok. De volt olyan ciklus amikor tényleg szinte 1 nap volt csak rendes menstruáció, utána csak max barnázás. Szerintem ilyen mindenkinél előfordul
dec. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem most pont ilyen van. Én is teszteltem, hátha van baba, de nincs. 6. napja van ez a kis gyenge valami, pedig nézettem 2 hónapja, rendben van minden hormon. Ha már megjött, legalább nem ájulok el a vérveszetégtől meg a fájdalomtól. Az is valami.
dec. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!