Raneznetek az ovulacios tesztjeimre?

Figyelt kérdés

12-19nap kozottiek. Ovum 16-19kozott szokott lenni. De ilyen tesztjeim meg nem voltak. Mit jelenthet? Volt meg masnak is hasonlo esete?

Folyasom megvolt. A tesztek 10esek,mindig ilyet hasznalok


[link]



dec. 10. 13:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Balrol jobbra kell nezni
dec. 10. 13:08
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát ezek így mind negatívak. Egy nap csak egyet csinálsz? Nekem volt ilyen. Én mindig reggel csináltam az ovuteszteket és nem akart pozitív lenni, csak az egyik reggeli elég erős lett (de nem pozitív) és késő délután éreztem hogy kicsit görcsölök, mint ovukor, ezért gyorsan csináltam még egy tesztet és az totál pozitív volt. De ha aznap délután nem csináltam volna még egy tesztet, akkor az enyém is úgy nézett volna ki mint a tied kb.


Én amúgy ezek után abbahagytam az ovutesztelést, mert csak idegeskedés volt miatta és amúgy is minidg éreztem az ovulációm.

dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyet csinalok igen.mindig delben.eddig ezzel mindig elkaptam a pozitivat. Most a legerossebb napjan volt a teszt utan par orara par masodperc szurkalasom. Lehet akkor volt?
dec. 10. 13:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezek mind negatívak, ahogy az első írja. Hetekig csináltam én is a teszteket, aztán inkább a saját tüneteimre hagyatkoztam.
dec. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Válts tesztet szerintem.
dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen negativak,csak arra lennek kivancsi mivel egyre halovanyabb hogy lehetsegese hogy a legerossebb napjan lett volna pozitiv estere
dec. 10. 16:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha a saját példámat veszem alapul, akkor lehet, igen. Főleg hogy akkor volt, mikor amúgy is ovulálni szoktál.

2-es

dec. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
dec. 10. 16:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem soha, de soha nem volt pozitív egyetlen lh tesztem sem. A legérzékenyebb sem. Kétségbe is estem tőle, így abbahagytam. Megcsináltam a termékenységtudat "tanfolyamot" és azóta is alkalmazom. Most tervezzük a második gyerkőcöt, kíváncsiságból megint elkezdtem tesztelni, mert egyébként brutálisan érzem az ovut, de most sincs pozitív tesztem. :D Így a tüneteim alapján feltételezem, hogy akkor volt, amikor a legerősebb csíkot produkáltam. Ha ez is egy sikertelen hónap, a következőnél már nem fogok tesztelni, nálam teljesen felesleges.
dec. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem en is abba hagyom ezutan mert csak felstresszel :)))
dec. 11. 11:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!