Termékenységi nyák?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A tojásfehérje nyák az mindenféleképpen az ovulációt jelzi, vagy más dolognak is lehet a tünete?

Úgy értem, hogy esetleg valami fertőzés, hormonborulás stb.

Mert az aznapi Lh tesztem negatív lett annak ellenére.


Köszönöm! 🩷



ápr. 27. 08:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a nyák nem feltétlenül ovukor van(ahogy egyébként az LH se ovu napján+). Nekem pl.az ovu előtti napokban volt már nyák.
ápr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azóta eltelt 5 nap
ápr. 27. 08:47
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
És mit akarsz ezzel mondani? Hogy azóta se volt + LH teszted?
ápr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem abban a hónapban amikor terhes lettem nem is volt nyákom.
ápr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3-as, igen, azóta sem lett pozitív
ápr. 27. 09:20
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem mindig van, de olyan is volt hogy ovu előtt vagy utána volt. Nagyon fáj valamelyik petefeszkem olyankor, na ehhez képest kicsit random mikor van nyák. Sajnos még az LH teszt is csak azt jelzi, hogy 72 órán belül lesz peteérés. Az már önmagában jó, ha a nagyon termékeny ablakban együtt vagytok! Nem kell elkeseredni, egészséges pároknak is van 20% esélyük havonta, ami annyira nem sok. Ez a női rejtett peteérés rákfenéje.
ápr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy nem jó LH tesztet használsz? Úgy értem nem elég érzékeny számodra. Volt már ezzel a fajtával pozitív, amit most használsz?
ápr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
20-asat használok, és ezzel a fajtával most először :)
ápr. 27. 09:51
 9/15 A kérdező kommentje:
One Step egyébként.
ápr. 27. 09:52
 10/15 anonim válasza:
100%
Szia, nekem mindig gyönyörűen van méhnyaknyákom. Tankönyvi. De sajnos a PCOm miatt nincs peteérésem. Szóval sajnos ez önmagában kevés, ha negatív az ovu teszt érdemes ciklusfigyelésre menni nőgyógyászhoz.
ápr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!