Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Bemfola injekció segített...

Bemfola injekció segített valakinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Clostillbegyt 3 sikertelen kúrán vagyok túl. Első hónapban nem volt domináns tüsző. Második hónapban 1db 18mm-es. Ma volt a 3.hónap petesejt ultrahangja és nincs sajnos domináns tüsző most sem. Doki megemelte a 4.havit 3*1-re, illetve az Adimetet is 1500mg-ra 1000ről. Azt mondta, ha ez sem segít akkor egy hónap pihenés után Bemfola injekcióval próbálkozunk. Ha ez sem lenne sikeres, akkor meddőségi központ. Van valakinek tapasztalata benne? Illetve jó tanácsa, hogy mivel tudnám még sikeresebbé tenni az esélyeket? Köszönöm 😘

dec. 12. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

PCOS-ben nem closty kellett volna, hanem letrozol.

Hány centi vagy? Hány kg? A diétát tartod? Sportolsz?

Myo-inositolt szedsz? D-vitamint?

dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
172cm 98kg. 112-ről keztem. Igen tartom. Inofolic napi 2 zacskó. Napi 3000NE D vitamin.
dec. 12. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bemfolával sikerült a lombikunk.
dec. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt mellékhatás? Illetve hanyadik szurival?
dec. 13. 03:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Első lombik volt sikeres. Egy héten keresztül szúrtam magam (de lombiknál ugye több tüsző kell). Nem volt mellékhatása.
dec. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!