Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kisebb petefészekcisztával...

Kisebb petefészekcisztával normálisak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Jan. 9-én este jött meg, akkor barnás pecsételésem volt, majd két nap barnás-vöröses pecsételés, és elmúlt (tehát nem teljes 2,5 napot "volt meg"). Nem éreztem előtte semmi premens tünetet, nem voltam ingerült, pattanásos, csak egy kis fehér folyásom volt előtte való nap. Viszont a derekam elkezdett fájni, ami nem is múlt el, és mivel furcsálltam ezeket, csináltam tesztet. Negatív lett. Aztán rá egy hétre világos pirosas pecsételésem lett, el is mentem gyorsan nődokihoz. Benézett alulról, és csinált egy hasi uh-t. A vérzést furcsállta, azt mondta, hogy nem lát semmit, ami indokolná. Megállapította, hogy magasan van a méhem, 8 mm a méhnyálkahártyám.

Hasi uh-t viszont látott egy 39 mm-es petefészekcisztát. De azt mondta, hogy ez nem vészes. Írt Norcolutot, hogy azt szedjem 10 napig, aztán ha az elfogy, rá kb. 3 napra meghozza a vérzésemet, és azzal eltűnhet a ciszta. Viszont amelyik nap voltam nála, utána elkezdtem jobban vérezni, ez már a második nap (a pecsételés ha hozzászámítom már a 4.). Darabos vérzés.


Szóval több kérdésem lenne:

1.) Akinek ilyen kisebb cisztája volt, ő is vérzett így mellette? Mire számítsak, mikor fog elmúlni kb? Utána ezt számítsam menstruációnak?


2.) Szerintetek, ha most vérzek rendesen, akkor fel fog szívódni a ciszta, és így indokolatlan a Norcolut szedése? Azért majd hívom a dokit is, csak most ugye hétvége van.

Igazából most el sem tudtam kezdeni, mert tegnap hánytam, ment a hasam, most is még kissé.


Dokihoz is megyek még majd, de jó lenne saját tapasztalatokról olvasni.



jan. 20. 12:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!