Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Petefészekcisztánál a béta...

Petefészekcisztánál a béta HCG állandó szintű, vagy folyamatosan emelkedik?

Figyelt kérdés
A lassú emelkedés mire utalhat? Esetleg petefészekrák? :( (igen, orvoshoz kell menni, de még ők sem tudnak semmit, folyamatosan vizsgálnak)
2015. nov. 18. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

tékasejtes cisztád van? azok termelnek hcg-t általában.

ha ciszta által termelődik a hcg akkor extrém magas szokott lenni. ezt mondta a dokim.

nekem van 2 tékasejtesem meg egy 9 hetes embrióm is :)

terhesség nem lehet?

2015. nov. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyelőre fogalmam sincs, hetente 100-al emelkedik a szint, nem látnak semmi különösebbet, és az orvos szerint amíg ilyen magas ez a hormomszint a vérben, tüszőrepedés sem lesz, azaz kizárt a baba :( neked hogy jött össze mégis?
2015. nov. 19. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:

stimulált ciklus. legalacsonyabb closti dózissal lett a balban 3 tüszőm ami domináns volt, és a jobban is lett kettő, de azok nem dominánsak. Így is túlstimu lett. A balban levők elvileg meg se repedtek. mindegyik 2 centisre nőtt középidőre.

8 dpo-val pozitívat teszteltem. és nagyon erősödtek a tesztek. meg is ijedtünk, hogy már megint ikrek...

de kiderült, hogy a meg nem repedt tüszők heti 1 centiket nőttek és nyomták fel a béta hcg szintet. 6 hetesen már 30xos hígításban sem volt mérhető a hcg a véremből. 5+3 naposan jelent meg a petezsák, nyomott volt, banán alakú. nem sok jót jósoltak neki, aztán valahogy csak kikerekedett. 8 hetesen a bal petefészkem átmérője épp 8 centi volt a cisztáktól. riogattak műtéttel meg mindennel. de csak 12 hét után,mert ezek a sárgatest ciszták végülis és fenntartják a terhességet, ha műtik akkor borítékolni lehet a vetélést.

elkezdtem iso whey zero fehérjeport inni és ennek hatására 4 nap alatt az egyik ciszta hanyatlásnak indult és 5 centire visszaesett a petefészkem mérete. hétfőn voltam uh-n, a baba jól volt. a 3 ciszta azért még meg van,de már nem nőnek tovább. jelenleg itt tartunk :)

nem akarlak elkeseríteni,de a lassú hcg emelkedés tényleg lehet a cisztától ha nem ez a tékasejtes. vagy méhenkívüli terhességtől :-/

2015. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh, akkor nehezen sikerült, de összejött az a baba, örülök, h javul a helyzeted :) remélem nem lesz baj, és köszönöm a válaszod!
2015. nov. 20. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!