Mióma mellett csinálnak átfúvást,inszemet vagy lombikot?Vagy elöbb kiműtik és csak utána csinálják meg?

Figyelt kérdés
Mióma mellett pajzsmirigy alulműködésem van amire szedek már Letroxot hogy lejjebb menjen a tsh-m minimális az emelkedés 2,680,de azt mondják ez az érték babához már nem jó,tüneteim is vannak sajnos,hízás,kórós fáradtság,erősebb szívdobogás,depresszió,hajhullás.Lehetséges természetes úton még a foganás vagy már segítség kell majd? Volt valaki hasonlóan?

#baba #lombik #inszemináció #TSH #Pajszmirigyalulműködés #Teherbesési nehézségek
febr. 6. 08:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Komolyan ilyen betegségekkel úgy gondolod képes leszel kihordani egy terhességet? Először is rendbe kellene szedni az értékeidet, nem véletlenül nem engedi a szervezeted a babát.
febr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül nem kell ekkora bunkónak lenni.Nem halálos beteg vagyok,és igen hordtak már ki gyereket miómával ha nem értesz hozzá minek kell ide írni lehet tovább görgetni.Azokra vagyok kíváncsi,akik voltak vannak ilyen helyzetben nem okoskodókra akinek fingjuk nincs semmiről.Legalábbis erről biztosan nincs ezek szerint.
febr. 6. 09:18
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
3es képzeld el van fogalmam és amúgy nem értem miért érzed bunkóságnak. Majd amikor már elvetélsz párszor a rossz értékeid miatt akkor esetleg elkezded kezelni a betegségeid? Nem lenne jobb előbb?
febr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom látod e,de el lett kezdve a kezelés le lett írva fent....hormon kezelés elindítva Letroxot szedek..Arra voltam kíváncsi hogy a helyre állt értékekkel már megcsinálják e mióma mellett ezeket vagy nem?
febr. 6. 09:26
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy elhelyezkedéstől függ
febr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnos részben intramurális részben submucosal.Ahol a baba ágyazódni tudna jobb oldalon.Deformálja a méhemet is és befelé nő.Elvileg lenne még egy kis hely a babának azt mondták.A másik oldalon még betudna ágyazódni.Nem nagy 1,8 cm-er.Nem biztos hogy műteni fognak azt mondták merthogy kicsi,viszont valóban akadályozza a foganást.
febr. 6. 09:43
 7/13 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy beágyazódni van helye, de hogy fog elférni ha nő? Sokan pont az ilyen deformitások miatt vetélnek el már az első trimeszterben. Gondolom meg is szeretnéd szülni azt a babát nem csak teherbe esni.
febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én kivetetném hogy ne legyen probléma,az miatt is hogy ne legyen még több mert ahol egy van lesz több is egy idő után lehet.De nem biztos hogy megfogják csinálni,mert szerintük összetett a folyamat,a hormonok miatt is lehet hogy nem tud megfoganni a baba,ez mellett mivel kicsi a mióma nem foglalkoznak vele.
febr. 6. 09:54
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló stílusa tényleg hagy némi kívánnivalót, de a mondandója alapvetően jogos.. Sokkal több értelme lenne akkor nekiállni egy terhességnek, mikor már túl vagy ezeken a problémákon és rendeződtek az értékeid. Nem csak a teherbeesés nehéz, maga a terhesség is fel tud borítani mindent, ezerszer jobb egészséges alaphelyzetből indítani.
febr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudjatok ha kicsit nyersen fogalmaztam, de én is voltam olyan helyzetben hogy nem akart jönni a baba, az is rossz volt, de így hogy elvileg rendben vannak az értékeim és problémamentes eddig szerencsére a terhességem még így is a legnagyobb parám a vetélés vagy hogy bármi gond lesz. Ha választanom kellene most is inkább azt mondanám hogy inkább később sikerüljön és maradjon meg, minthogy sikerül, de elvetélek akár többször, mert nincs kezelve az alap probléma. Nyilván a túloldalról már máshogy látja az ember, amíg nem sikerült az én szemem előtt is csak a pozitív teszt lebegett, aztán majd csak lesz valahogy.
febr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!